NEVIĐENO: Autogol golmana glavom obilježio meč Đenova – Fiorentina (VIDEO) - Volim Podgoricu

NEVIĐENO: Autogol golmana glavom obilježio meč Đenova – Fiorentina (VIDEO)

Nesrećni čuvar mreže “viole” nije imao sreće u 14. minutu kada se lopta odbila od stative i pogodila njega u glavu, a onda završila u mreži.

Sigurno odavno niste videli ovakav autogol kakav je viđen na utakmici između Đenove i Fiorenitne koja je završena neriješenim rezultatom 1:1.

Đenovljani su došli u vođstvo na ovom meču, a njega im je donio niko drugi nego golman “viole” Tatarušanu u 14. minut i to glavom. Naime poslije jednog ubacivanje lopte u njegov šesnaesterac Sturaro se obrukao i neomatan sa nekoliko metara je pogodio stativu, ali je imao sreće da se lopta od nje odbije u glavu čuvara mreže, a onda se vrati u gol!

Do izjednačenja je došao tim iz Firence u drugom dijelu meča i to zahvaljujući Rodrigezu koji se odlično snašao i udarcem glavom iz nezgodne situacije poslao loptu iza leđa golmana.