Rukometaši Crne Gore nemoćni protiv Makedonaca i sudija - Volim Podgoricu

Rukometaši Crne Gore nemoćni protiv Makedonaca i sudija

Sve bi možda bilo drugačije da sudije Kolevski i Krkačev nisu bile previše pristrasni. O tome najbolje govori činjenica da su domaći izveli 12 sedmeraca (realizovali 10), a “crveni” nijedan, te da je odnos u isključenjima bio dva prema 14 minuta!

Rukometaši Crne Gore su doživjeli drugi poraz u pripremama za Evropsko prvenstvo u Poljskoj.

Bolji od “lavova” su bili Makedonci, koji su u dvorani “Kale” slavili sa 35:28 (19:14).

Sve bi možda bilo drugačije da sudije Kolevski i Krkačev nisu bile previše pristrasni.

O tome najbolje govori činjenica da su domaći izveli 12 sedmeraca (realizovali 10), a “crveni” nijedan, te da je odnos u isključenjima bio dva prema 14 minuta!

Tim Ljubomira Obradovića je bio ravnopravan do sredine prvog poluvremena, kada su domaći stekli dva gola viška, a pred odlazak na odmor su vezali tri gola za 19:14.

U nastavku je Crna Gora nekoliko puta prišla na minus tri, posljednji put u 50. minutu (26:29). Domaći su tada pojačali tempo i do kraja izborili ubjedljiv trijumf.

Stefan Čavor je bio najbolji u Obradovićevom timu sa pet golova, jedan manje je dao Nemanja Grbović. Kod Makedonaca su odskočili Dejan Manaskov sa čak 12 pogodaka i Kiril Lazarov sa sedam.

Isti rivali će igrati i sjutra ujutro iza zatvorenih vrata.