Crna Gora savladala Slovačku, ali ipak nedovoljno - Volim Podgoricu

Crna Gora savladala Slovačku, ali ipak nedovoljno

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore savladala je Slovačku sa 15:6 u posljednjem kolu grupne faze Evropskog prvenstva. Ta pobjeda nije bila dovoljno ubjedljiva za prvo mjesto u grupi.

TOK MEČA:

Kraj meča, u posljednjoj četvrtini 2:1 za naš tim, ukupno 15:6. Bili smo sjajni u prve dvije četvrtine, ali u posljednje dvije smo odigrali očajno. Moramo da se zadovoljimo drugim mjestom u grupi.

15:6 – Nikola Janović je pogodio, minut i 43 sekunde do kraja meča, nemoguća misija za naš tim da slave sa 13 golova razlike.

14:6 – Gol Semana sa igrače više.

14:5 – Ivović je pogodio sa igračem više. Potrebna su nam još četiri gola, a da ne primimo nijedan, kako bi osvojili prvo mjesto!

Kraj treće četvrtine, koju je Slovačka dobila sa 2:1! Katastrofalna igra naših u napadu, imali smo u finišu prvo kontru, a zatim i igrača više, ali smo očajno odigrali. Prvo mjesto je sve dalje.

13:5 – Konačno gol u trećoj četvrtini, Mlađan Janović je realizovao peterac.

Gojković traži tajm-aut, tri i po minuta do kraja treće četvrtine u kojoj još nijesmo postigli gol.

12:5 – Polovic je pogodio, očajna reakcija Šćepanovića. Slovačka vodi 2:0 za sada u trećoj četvrtini!

12:4 – Loše smo otvorili treću četvrtinu, prokockali smo tri napada, dok je Slovačka iskoristila kontru da smanji prednost.

Kraj druge četvrtine. Sjajna igra naših u završnici, slavili smo sa 6:0 u ovoj četvrtini, pa na odmor idemo sa devet golova prednosti – 12:3.

12:3 – Kakav finiš naše selekcije u drugoj četvrtini. Radović je pogodio sa igračem više za devet golova prednosti!

11:3 – Sjajna kontra naše ekipe, koju je realizovao Pasković.

10:3 – Važan gol Radovića!

Nova važna odbrana sa igračem manje, još minut i 20 sekundi do kraja druge četvrtine.

9:3 – Prvo smo se odbranili sa igračem manje, a zatim je Nikola Janović pogodio sa igračem više. Još tri i po minuta do kraja druge četvrtine.

8:3 – Raste prednost našeg tima, Pasković je postigao prvi gol na meču.

7:3 – Ivović je pogodio na startu druge četvrtine.

Kraj prve četvrtine. Crna Gora vodi 6:3, očekivali smo znatno veću prednost. Podsjećamo, moramo da pobijedimo sa 14 golova prednosti, kako bi osvojili prvo mjesto u grupi. Takođe, možemo i do prvog mjesta ako slavimo sa 13 golova prednosti, ali moramo da postignemo 16 ili više pogodaka.

6:3 – Bruder je precizan sa igračem više. Slovačka sjajno koristi igrača više, a i odgovara im kriterijum suđenja.

6:2 – Drugi gol Radovića zaredom, odlična igra u finišu prve četvrtine. Još minut do kraja prve četvrtine.

5:2 – Sjajan lob Radovića za najveću prednost naše ekipe do sada.

4:2 – Dobra kontra naše ekipe, Pasković je bio precizan.

3:2 – Famera je smanjio sa igračem više. Velika greška Petrovića, pošto je bez ikakve potrebe naprvaio prekršaj za isključenje. Ne ide baš sve kako smo željeli…

3:1 – Treći gol Mađana Janović, ovoga puta iskoristio je peterac.

2:1 – Nova dobra akcija naše ekipe, koju je pogotkom krunisao Mlađan Janović.

1:1 – Tkač je smanjio. Dobro smo se branili sa igračem manje, ali tek što je ušao isključeni igrač u igru Tkač je pogodio.

1:0 – Mlađan Janović je bio precizan za vođstvo naše ekipe.

Naša selekcija mora da bude ubjedljiva, ako želi prvo mjesto u grupi. Španija je deklasirala Holandiju sa 15:4, pa naša selekcija mora da pobijedi sa čak 14 golova razlike, ako želi prvo mjesto u grupi.

Prvo mjesto u grupi donosi i lakšeg protivnika u nokaut fazi. Budite uz CdM i pratite najzanimljivije detalje sa meča, koji počinje u 18 sati i 45 minuta.