START IZ SNOVA: Jovetić SRUŠIO Real Madrid! - Volim Podgoricu

START IZ SNOVA: Jovetić SRUŠIO Real Madrid!

Stevan Jovetić je u 92. minutu dao fenomenalan gol za pobjedu Sevilje protiv Real Madrida 2:1!

Crnogorski fudbaler baš je odlučio da zaludi navijače na Sančez Pichuanu! Jovetić je u posljednjim trenucima velikog derbija dobio loptu od Nasrija i povukao je nekoliko koraka i onda sa 20 metara iskoristio to što je Kejlor Navas bio loše postavljen.

Pogodio je mrežu i uradio ono što nikome nije pošlo za nogom čak 40 mečeva, da sruši Real Madrid!!!

Sevilja je “čekala” posljednjih pet minuta da sruši veliki niz Real Madrida. Prvo je u 85. minutu Ramos postigao autogol glavom, nakon odličnog centaršuta Sarabije. Nakon toga je Jovetić (ušao u 65. minutu) preokrenuo rezultat.

Real je do vođstva stigao u 67. minutu, Ronaldo je realizovao penal koji je skrivio Riko, nakon odličnog prodora Karvahala.

Meč na Pichuanu u većem su dijelu obilježile dobre odbrane. Velikih šansi gotovo da nije bilo, ali je na kraju Jovetićev gol potpuno otvorio prvenstvo. Real sada uz meč manje ima bod više od Sevilje, a dva boda prednosti u odnosu na Barselonu!