Novi poraz Budućnosti, Sutjeska ubjedljiva, Mladost slavila u Pljevljima! - Volim Podgoricu

Novi poraz Budućnosti, Sutjeska ubjedljiva, Mladost slavila u Pljevljima!

Vodeća Budućnost doživjela je poraz, dok su pobjede upisali Mladost i Sutjeska, u utakmicama 25. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost je u Danilovgradu poražena od Iskre 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Jasmin Muhović u 84. minutu. Mladost je u Pljevljima savladala Rudar 1:0 i zaostatak za liderom svela na pet bodova. Pitanje pobjednika riješio je Marko Burzanović u 87. minutu. Ubjedljiva je bila Sutjeska, koja je u Nikšiću slavila protiv Jedinstva 5:0. Dopobjede došla je golovima Igora Ivanovića u 29. i 52. i Bojana Božovića u 31. i 44. minutu. Dečić je u Radanovićima savladao Grbalj 1:0, pogotkom Uroša Đuranovića u trećemminutu sudijske nadoknade vremena. Petrovac je pred svojim navijačima, golovima Dejana Pepića u 18, Damira Košute u 52. i Anđelo Rudovića u 78. minutu, pobijedio Zetu 3:1. Jedii pogodak za ekipu iz Golubovaca postigao je Pjeter Ljuljđuraj u 76. minutu. Uspješan je bio i Lovćen, koji je u Kotoru savladao Bokelj 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Marko Đurović u 31. minutu iz jedanaesterca. Budućnost je, nakon 25. kola, vodeća na tabeli sa 48 bodova. Mladost je druga sa 43, a treća Sutjeska sa bodom manje. PO 39 bodova osvojili su Zeta i Dečić. U 26. kolu, 15. aprila, sastaće se: Jedinstvo – Bokelj, Lovćen – Iskra, Budućnost – Rudar, Mladost – Petrovac, Zeta – Grbalj i Dečić – Sutjeska.