Početna » PG INFO » Aktuelno » POSAO U PODGORICI: PRIJAVITE SE

POSAO U PODGORICI: PRIJAVITE SE

Hausmajstor d.o.o. iz Podgorice raspisuje oglas za:

STOLARA ZA SKAPALNJE NAMEŠTAJA U PROIZVODNJI

(PROIZVODNJA U PODGORICI)

Opis posla:

  • Sklapanje nameštaja od pločastih materijala
  • održavanje urednosti radnog prostora;
  • druga zaduženja po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • srednja stručna sprema;
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću;

Ostalo:

  • odlične komunikacione sposobnosti;
  • , nenametljivost, pedantnost, preciznost i efikasnost na poslu;
  • sposobnost rada u timu.

Cv  slati na  e-mail [email protected] ili dostaviti u maloprodajni objekat Hausmajstor

Check Also

INTERVJU Štjefan Camaj: DPS godinama manipuliše građanima Tuzi

-Uprkos davnim obećanjima, u Tuzima nema ni nove zelene pijace, ni dječijeg vrtića, ni nove ...

INTERVJU Samir Adžović: Na prvom mjestu bolji život za građane Tuzi

Samir Adžović, nosilac izborne liste “Socijaldemokrate – Ivan Brajović – Dosljedno za Tuzi”, kaže da ...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *