LIGA ŠAMPIONA: PSŽ demolirao Bajern, Čelsi osvojio Madrid - Volim Podgoricu

LIGA ŠAMPIONA: PSŽ demolirao Bajern, Čelsi osvojio Madrid

Pari sen Žermen je na prvom velikom ispitu pokazao klasu.

“Sveci” su ubjedljivo savladali Bajern 3:0 u Parizu. Golove su postigli i Nejmar i Kavani, i proslavili ih zagrljajem. Vrijeme će pokazati da li su potpuno izgladili odnose.

Dramatičan meč odigrali su Atletiko i Čelsi, koji je došao do pobjede golom Mičija Bašuajia u četvrtom minutu nadoknade.

Barselona je slavila u Lisabonu – autogolom Koatesa, dok je Mančester junajted bio dominantan u Moskvi – 4:1 protiv CSKA.

Tok mečeva

90+4. minut – Čelsi stiže do pobjede u Madridu – Konteov džoker Miči Bašuaji u posljednjoj sekundi donio pobjedu svom timu nad Atletikom.

90. minut – CSKA je ublažio poraz od Junajteda, golom Kučaeva.

80. minut – Juve rješava dileme. Mario Mandžukić za 2:0 protiv Olimpijakosa.

77. minut – Bazel je u transu. Vodi 5:0 protiv Benfike. Riveros strijelac.

69. minut – konačno Juventus. Iguain je ušao u 60. minutu sa klupe i pogodio za vođstvo.

69. minut – kakva noć švajcarskog šampiona. Bazel – Benfika 4:0. Drugi gol Oberlina.

63. minut – Pari sen Žermen vodi 3:0. I Nejmar je udario pečat.

60.minut – izjednačenje u Madridu. Azar je ubacio, Alvaro Morata zakačio loptu i prevario Oblaka.

59. minut – Bazel – Benfika 3:0. Van Fonksvinkel iz penala.

57. minut – poker Junajteda u Moskvi. 4:0, Mhitarjan.

50. minut – autogol i u Briselu. Seltik vodi 2:0, pogodio je sopstvenu mrežu igrač Anderlehta Kara.

49. minut – povela je Barselona u Lisabonu. Autogol štopera Koatesa.

Završena su prva poluvremena.

PSŽ ubjedljiv protiv Bajerna, Junajted silan u Moskvi, Atletiko vodi protiv Čelsija.

40. minut – Atletiko je poveo protiv Čelsija.

Gosti su dominirali, imali stativu, a domaćin pogodio iz penala. Grizman je strijelac, a prethodno je David Luis povukao Lukasa pred svojim golom.

38. minut – Seltik je poveo u Briselu – Grifits za 1:0 protiv Anderlehta.

32. minut – Pari sen Žermen stiže do 2:0. Edinson Kavani je strijelac, asistent Kilijan Mbape.

Sjajan gol Urugvajca, sa ivice šesnaesterca poslao je loptu pod prečku.

27. minut – dominacija “đavola” – već je 3:0. Drugi gol Lukakua. Deseti na devet mečeva ove sezone.

20. minut – iznenađenje na “Sent Jakob parku” – Bazel – Benfika 2:0.

19. minut – Junajted je silan u Moskvi – Marsijal je iskoristio penal.

4. minut – vodi Mančester junajted u Moskvi – Romelu Lukaku nastavio je da trese mreže i u Evropi.

Glavom je belgijski napadač pogodio cilj na centaršut Marsijala.

2. minut – kakav početak Pari sen Žermena – prvi napad i gol. Dani Alveš.

Nejmar je napravio sve što je trebalo – napravio višak, uposlio zemljaka koji je poslao loptu u gol.

2. minut – Bazel je poveo protiv Benfike, golom Langa.

Počeli su mečevi u grupama A, B, C i D.

Dva derbija obilježiće drugo veče drugog kola Lige šampiona.

U Parizu igraju Pari sen Žermen i Bajern u grupi B, dok se na premijernom evropskom meču na “Vanda metropolitana” stadionu u Madridu sastaju Atletiko i Čelsi.

Stefan Savić nije u startnoj postavi “kolćonerosa” za duel sa šampionom Engleske.

U prvoj utakmici dana Roma je u Bakuu savladala Karabag 2:1.