Djelovi gradova bez struje
Podgorica
– u terminu od 10 do 16 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra.
– u terminu od 9 do 16 sati – pet solitera u ul. Serdara Jola Piletića kao i dio naselja iza njih.
– u terminu od 9 do 10 sati – dio ulice Đoka Miraševića.
Cetinje
– u terminu od 9 do 15 sati: Naselje Stankova Gomila, dio Humaca, dio Bulevara Crnogorskih junaka i Pozduje.
Danilovgrad
– u terminu od 10 do 11 sati: Orašje, Velje Polje, Ćurilac, Grlić, Sladojevo Kopito, Glavica, Voštar, Velje Polje, Zagreda, kao i vodoizvorište Oraška Jama i privatna preduzeća Montenomaks, Stefani 91, Vuković, Okov, Kasarna, Garmin, Ramini, Jovović i Đurović.
– u terminu od 8 do 15 sati: Jablan, Poljica, Ivanj uba i Studeno .
Nikšić
– u terminu od 8 do 15 sati – Kličevo (okolina Doma).
– u terminu od 8 do 11 sati: Vir, Vidov Potok, Gornje Polje, Šume, Prisoja, Vrzipov Do, Presjeka, Čeline, Gornje i Donje Srijede, Miločani, Sjenokosi, Mokra Njiva i Zavraca.
– u terminu od 11 do 13 sati: Glibavac, Rastovac, Gornje Polje, Viidrovan, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova Ravan, Jasenovo Polje i Praga.
Kotor
– u terminu od 10 do 14 sati – dio Morinja koji se napaja iz STS Kobila.
Ulcinj
– u terminu od 8 do 15 sati: Pistula, Zoganje, Gač, Briska Gora, Darza, Ćurke, Sv. Đorđe i Sutjel.
Žabljak
– u terminu od 9 do 15 sati – Pašina Voda i Kovčica.
Šavnik
– u terminu od 9 do 15 sati – Mljetičak.
Kolašin
– u terminu od 9:30 do 14 sati: Bakovići, Radigojno, Trebaljevo, Sjerogošte i Vranještica.
– u terminu od 9:30 do 15 sati: Đuđevina, Bare, Petrova Ravan, Drijen, Sreteška Gora i Sela.
Mojkovac
– u terminu od 9 do 13 sati – Žari-Vrela.
Bijelo Polje
– u terminu od 9 do 14:30 sati – Rasovo.
Pljevlja
– u terminu od 8 do 15 sati: Gačevića Dolina, Trlica, Lugovi, kao i ulice Dušana Obradovića, Njegoševa, Sarajevska i Motel.
– u terminu od 8 do 17 sati: Mataruge, Gačevića Dolina, Kneževići, Ljutići, Ćirovići, Klađe, Kleke, Vrulja, Podborova, Breza, Vlaovina, Kozica, Raćevo, Vukovo Brdo, Roganice i Obarde.
– u terminu od 12 do 18 sati: Odžak, Boščinovići, Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Vlaovići, Potpeć, Njivice, Laz, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Lijeska, Bratosavina, Podkrajci, Maoče i Kordovina.
Berane
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – Praćevac.
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – Dapsiće.
Petnjica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Kalica, Radmance, Donja Vrbica i Poroče (po potrebi).
Rožaje
– u terminu od 9 do 14:30 sati – Koljeno.
Andrijevica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Prisoja, Sreske zgrade i Biotel.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
Nova elektronska brojila, od ponedjeljka 16. oktobra do petka 20. oktobra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:
Danilovgrad 16.10.
– Filendar;
– C. Šćepanovića;
– Poljice;
– Čaja;
– Grlić;
– Novice;
– Baja Sekulića;
– 9. decembra.
Danilovgrad 17.10.
– Velje Polje;
– Orašje bb;
– Čaja;
– Glavica;
– Raskrsnica;
Danilovgrad 17.10 – 20.10.
– Velje Polje;
Danilovgrad 20.10.
– Ćurilac;
Petnjica 16.10-17.10.
– Petnjica;
Berane 18.10-20.10.
– Budimlja.