Početna » SPORT » Fudbal » Raspored i satnica svih mečeva na Mundijalu

Raspored i satnica svih mečeva na Mundijalu

Kako to obično biva poslije žreba, ono što najviše interesuje fudbaleske zaljubljenike jeste raspored utakmica.

GRUPA A

1. kolo:
Moskva, Lužnjiki – 14. jun (17.00): Rusija – Saudijska Arabija
Jekaterinburg – 15. jun (14.00): Egipat – Urugvaj

2. kolo:
Sankt Peterburg – 19. jun (20.00): Rusija – Egipat
Rostov – 20. jun (17.00): Urugvaj – Saudijska Arabija

3. kolo:
Samara – 25.jun (16.00): Urugvaj – Rusija
Volgograd – 25. jun (16.00): Saudijska Arabija – Egipat

GRUPA B

1. kolo:
Sankt Peterburg – 15. jun (17.00): Maroko – Iran
Soči – 15. jun (20.00): Portugal – Španija

2. kolo:
Moskva, Lužnjiki – 20. jun (14.00): Portugal – Maroko
Kazanj – 20. jun (20.00): Iran – Španija

3. kolo:
Saranks – 25. jun (20.00): Iran – Portugal
Kalinjingrad – 25. jun (20.00): Španija – Maroko

GRUPA C

1. kolo:
Kazanj – 16. jun (12.00): Francuska – Australija
Saransk – 16. jun (18.00): Peru – Danska

2. kolo:
Jekaterinbrug – 21. jun (14.00): Francuska – Peru
Samara – 21. jun (17.00): Danska – Australija

3. kolo:
Moskav, Lužnjiki – 26. jun (16.00): Danska – Francuska
Soči – 26. jun (16.00): Australija – Peru

GRUPA D

1. kolo:
Moskva, Otkritje Arena – 16. jun (15.00): Argentina – Island
Kalinjingrad – 16. jun (21.00): Hrvatska – Nigerija

2. kolo:
Nižnji Novgorod – 21. jun (20.00): Argentina – Hrvatska
Volgograd – 21. jun (17.00): Island – Nigerija

3. kolo:
Sankt Peterburg – 26. jun (20.00): Nigerija – Argentina
Rostov – 26. jun (20.00): Island – Hrvatska

GRUPA E

1. kolo:
Samara – 17. jun (14.00): Kostarika – Srbija
Rostov – 17. jun (20.00): Brazil – Švajcarsrka

2. kolo:
Sankt Peterburg – 22. jun (14.00): Brazil – Kostarika
Kalinjingrad – 22. jun (20.00): Srbija – Švajcarsrka

3. kolo:
Moskva, Otkritje arena – 27. jun (20.00): Srbija – Brazil
Nižnji Novgorod – 27. jun (20.00): Švajcarska – Kostarika

GRUPA F

1. kolo:
Moskva, Lužnjiki – 17. jun (17.00): Njemačka – Meksiko
Nižnji Novgorod – 18. jun (14.00): Švedska – Južna Koreja

2. kolo:
Soči – 23. jun (17.00): Njemačka – Švedska
Rostov – 23. jun (20.00): Južna Koreja – Meksiko

3. kolo:
Kazanj – 27. jun (16.00): Južna Koreja – Njemačka
Jekaterinbrug – 27. jun (16.00): Meksiko – Švedska

GRUPA G

1. kolo:
Soči – 18. jun (17.00): Belgija – Panama
Volgograd – 18. jun (20.00): Tunis – Engleska

2. kolo:
Moskva, Otkritje arena – 23. jun (14.00): Belgija – Tunis
Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska – Panama

3. kolo:
Kalinjingrad – 28. jun (20.00): Engleska – Belgija
Saransk – 28. jun (20.00): Panama – Tunis

GRUPA H

1. kolo:
Moskva, Otkritje arena – 19. jun (14.00): Poljska – Senegal
Saransk – 19. jun (17.00): Kolumbija – Japan

2. kolo:
Jekaterinburg – 24. jun (17.00): Japan – Senegal
Kazanj – 24. jun (20.00): Poljska – Kolumbija

3. kolo:
Volgograd – 28. jun (16.00): Japan – Poljska
Samara – 28. jun (16.00): Senegal – Kolumbija

 (Mozzartsports)

Check Also

Srbija je na Svjetskom prvenstvu

Orlovi su učesnici Svjetskog prvenstva! Do tog cilja došli su pobjedom nad Gruzijom u meču ...

Srbija pregažena u Beču, Hrvatska u šoku, Španija u Rusiji

Španija je 11. selekcija koja je obezbijedila plasman na Svjetsko prvenstvo. “Furija” nije propustila zicer ...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *