NEMOGUĆA MISIJA: Kako zaustaviti Budućnost? - Volim Podgoricu

NEMOGUĆA MISIJA: Kako zaustaviti Budućnost?

Kako zaustaviti Budućnost? U ovom trenutku taj poduhvat liči na nemoguću misiju, u šta su se uvjerili i igrači Mega Bemaksa, koji su se u jednom trenutku utakmice ponadali da bi mogli do velikog skalpa, ali je lider ABA lige kasnije prelomio utakmicu u svoju korist, stigao do 14. pobede i spokojno čeka sjutrašnji derbi između Crvene zvezde i Cedevite – 83:94 (31:23, 18:27, 22:25, 12:19).

Ekipa Dejana Milojevića je blistala u prvoj četvrtini, kada je ubacila 31 poen, ali je onda proradila odbrana gostiju, a zatim i šut za tri poena, koji je u drugom poluvremenu potpuno srušio sve nade domaćina u Sremskoj Mitrovici.

Gosti su imali nekoliko odlično raspoloženih igrača. Ivanović je ubacio 18, Gordić 17, Gibson 15, Šehović 14. Kod domaćina je najviše ubacio Čančar (15 poena).

Ekipa Aleksandra Džikića sada ima dvije pobjede od Crvene zvezde i Cedevite, koji će sjutra od 19 časova odmjeriti snage u dvorani Aleksandar Nikolić.