Jovetić “gazi”: Peti start, šesti gol u prvenstvu - Volim Podgoricu

Jovetić “gazi”: Peti start, šesti gol u prvenstvu

Još jedan start i još jedan gol – Stevan Jovetić ponovo se upisao u strijelce u dresu Monaka.

Naš reprezentativac izjednačio je rezultat na 1:1 protiv Bordoa na stadionu “Luj II”, šestim golom u šampionatu, četvrtim na posljednja tri meča na kojima je bio u sastavu.

Roni Lopes je u 69. minutu donio pobjedu Monaku 2:1, pa je aktuelni šampion ostao na drugom mjestu, sa pet bodova više i utakmicom više od Olimpik Marseja.

Jovetić je pogodio u finišu prvog poluvremena – efektno je riješio situaciju jedan na jedan sa golmanom, nakon asistencije Lemara.

On je šest pogodaka postigao iako je večeras tek peti put u prvenstvu igrao od prvog minuta.

Prethodno imao dvije dobre šanse, a od početka meča je razigran i raspoložen za igru. Leonardo Žardim ga je zamijenio u 91. minutu.

Bordo je u trenucima dominacije Monaka, poveo golom Valentina Vade u 32. minutu.

Trijumf “kneževima” donio je Portugalac Roni Lopes, nakon efektnog dodavanja Sidibea.