Juventus za klasu bolji od Junajteda, Real se kockao protiv Čeha! - Volim Podgoricu

Juventus za klasu bolji od Junajteda, Real se kockao protiv Čeha!

Fudbaleri Juventusa pobjedili su Mančester junajted na “Old Trafordu” 1:0 u derbiju trećeg kola Lige šampiona.

Pobjednika je odlučio Paulo Dibala golom već u 17. minutu. Ronaldo je centrirao sa lijeve strane, Kvadrado nije uspio da dođe do lopte na “prvoj stativi”, ona se odbila do Dibale, kome nije bilo teško da zatrese mrežu.

Juventus je u prvom poluvremenu bio daleko bolji rival, a ekipa Žozea Murinja probudila se tek u nastavku, ali osim stative, koju je pogodio Pol Pogba, nije imala prilika za izjednačenje.

Zato su se na kraju radovali torinski crno-bijeli, predvođeni Kristijanom Ronaldom, bivšim igračem Mančester junajteda, koga je publika pozdravila na povratku na “Old Traford”.

Utakmicu je sjajno vodio srpski sudijski tim na čelu sa Miloradom Mažićem.

“Stara dama” ima maksimalan učinak posle tri kola, sve tri pobjede zabeležio je bez primljenog gola i na vrhu je Grupe H, “crveni đavoli” su ostali na drugom mjestu sa četiri boda, Valensija ima dva, a Jang bojs jedan.

Jang bojs i Valensija remizirali su ranije danas u Bernu 1:1.

Liga šampiona, 3.kolo:

Ajaks – Benfika 1:0 (Mazraui 90+3)
Hofenhajm – Lion 3:3 (Kramarić 33, 47, Žoelinton 90+2 – Traore 27, Endombele 59, Depaj 67)
Šahtjor – Mančester Siti 0:3 (D. Silva 30, Laport 35, B. Silva 71)
Roma – CSKA Moskva 3:0 (Džeko 30, 43, Under 50)
Real Madrid – Plzenj 2:1 (Benzema 11, Marselo 56 – Hrosovski 79)
Mančester junajted – Juventus 0:1 (Dibala 17)