Bajern trojkama preokrenuo protiv Budućnosti - Volim Podgoricu

Bajern trojkama preokrenuo protiv Budućnosti

Košarkaši Budućnosti Voli poraženi su od Bajerna u Minhenu 93:88 u 15. kolu Evrolige.

Dva različita poluvremena odigrali su plavo-bijeli u Minhenu. U prvom su bili briljantni u oba smjera, ali u nastavku jednostavno nijesu pronašli način da zaustave Hobsa koji je dao četiri trojke u trećoj četvrtini, da bi kasnije štafetu preuzeo Vilijams koji je kompletirao preokret i donio pobjedu svom timu.

Podgoričani su tako upisali šesti uzastopni poraz, a imali su i 17 poena prednosti tokom druge četvrtine.

Bajern je meč završio sa 12 trojki iz 24 pokušaja i to je bilo presudno da stigne do osme pobjede ove sezone u elitnom takmičenju.

Noris Kol je pokazao da bi mogao biti savršeno pojačanje za plavo-bijele pošto je ubacio 27 poena uz šest asistencija. 17 poena dodao je Bitadze koji je takođe debitovao u Evroligi. 10 poena je dodao Gordić, falio je pravi doprinos Džeksona koji je ostao na četiri poena iako je igrao čak 24 minuta.

Na drugoj strani 21 poen Vilijamsa, 14 Hobsa.