Sjano veče Nikole Vučevića, Orlando ipak poražen - Volim Podgoricu

Sjano veče Nikole Vučevića, Orlando ipak poražen

Nikola Vučević imao je još jedno uspješno veče, ali Orlando nije mogao do pobjede u Los Anđelesu.

Naš as je bio blizu tripl-dabla u duelu sa Klipersima, koji su savladali goste sa Floride 106:96.

Vučević je na poluvremenu imao 10 poena, 14 skokova i šest asistencija, a u nastavku, kao i cijeli tim igrao mnogo slabije.

Na kraju je meč završio sa 16 poena, fantastična 24 skoka i osam asistencija.

Orlando je na poluvremenu vodio 47:45, u trećoj četvrtini ispustio prednost, a u posljednjoj se predao.

Sada ima skor od 17 pobjeda i 21 poraza, na desetom je mjestu Istočne konferencije.

Kliperse je do pobjede vodio Tobajas Heris sa 28 poena.

Lejkersi su igrali bez Lebrona Džejmsa u Mineapolisu i doživjeli ubjedljiv poraz od Minesote 108:86.

Bruklin je večeras ubjedljivo pobijedio Čikago u gostima 117:100.

Košarkaši Toronta ubjedljivo su na svom parketu savladali Indijanu 121:105, a čak osam košarkaša Reptorsa imalo je dvocifren košgeterski učinak.

Najefikasniji u timu iz Kanade bio je Pauel sa 23 poena, Ibaka je dodao 18, Grin 15, Lauri, Siakam i Van Vlit po 12, dok je Monro dodao 11, a Rajt 10 poena.

Kod Indijane najefikasniji bio je Bojan Bogandović sa 21 poenom, dok su Sabonis i Oladipi ubacili po 16 poena.

Atlanta je na svom terenu savladala Majami 106:82.. U pobjedničkom timu Jang je ubacio 19 poena, dok je kod Majamija najefikasniji bio Džouns junior sa 14 poena.