Nova farsa – Pala Barsa! - Volim Podgoricu

Nova farsa – Pala Barsa!

Fudbaleri Barselone izgubili su danas na svom terenu od Malage sa 0:1, u utakmici 23. kola španskog prvenstva, i tako prekinuli niz od 11 pobjeda u svim takmičenjima i propustili priliku da preuzmu prvo mesto na tabeli.

Jedini gol na stadionu Kamp Nou postigao je Juanmi u sedmom minutu utakmice poslije greške Danija Alveša, koji je nakon duge lopte želio da doda loptu do svog golmana.

Barselona je u 84. minutu mogla da izjednači, ali je Pedro Rodriges šutirao pored gola.

Ekipa Luisa Enrikea je pretrpjela četvrti poraz u prvenstvu i zauzima drugo mjesto na tabeli sa 56 bodova i ima bod manje, ali i utakmicu više od Real Madrida.

Malga je pobjedom na Kamp Nou prekinula niz od dva poraza i zauzima sedmo mjesto na tabeli sa 38 bodova.