Prekinut četvrti meč Sutjeske i Budućnosti - Volim Podgoricu

Prekinut četvrti meč Sutjeske i Budućnosti

Četvrti meč finala plej ofa između košarkaša Sutjeska i Budućnost Volija prekinut je tokom treće četvrtine.

Prvi prekid je stigao zbog toga što su domaći navijači ubacivali predmete na parket, čak i stolice kojima su pokušavali da pogode klupu Budućnosti. Sve se to desilo dva minuta prije kraja druge četvrtine pri rezultatu 44:37 za gostujući tim koji se nalazi na pobjedu od titule pošto u seriji ima prednost od 2:1.

Sudije su prekinule meč i ispražnjen je dio tribina tako da je duel u tom momentu nastavljen.

Ipak izdržalo se nije ni punu četvrtinu u drugom dijelu. Tenzije su bile velike, došlo je do sukoba igrača, tako da su se priključili i navijači koji su ostali na tribinama nakon čega je duel definitivno prekinut. Tako će komisija KSCG-a odlučivati o sudbini ovog duela, a Budućnost će vjerovatno za zelenim stolom dobiti duel kojim će osigurati novu titulu prvaka!

Rezultat u momentu prekida bio je 49:51.