Zeta dobila Mladost, Dečić pregazio Sutjesku - Volim Podgoricu

Zeta dobila Mladost, Dečić pregazio Sutjesku

Fudbaleri Rudara pobijedili su teškom mukom Grbalj 2:1, dok je najveću senzaciju u trećem kolu Telekom Prve lige napravio Dečić pobjedom na terenu Sutjeske 2:0.

Šampion je u drugom pokušaju uspio da ove sezone kod kuće osvoji tri boda.

Nakon Mornara i Grbalj je bio blizu da ostane neporažen, ali je Mrković u četvrtom minutu sudijske nadoknade dao gol odluke za 2:1.

Snažni napadač Ivan Knežević izjednačio je u 73. minutu, ali su završnici Rudar nije uspio do punog plijena.

Sutjeska je i drugi put ove sezone izgubila minimalno kod kuće. Poslije Mladosti kraj Bistrice je trijumfovao i Dečić, koji je golovima Save Gardaševića i Alije Krnića. stigao do velike pobjede.

Budućnost je odigrala najbolju utakmicu u sezoni. “Plavi” su na vrijeme riješili pitanje pobjednika u ubjedljivom trijumfu nad Iskrom, koja je Podgoričane dočekala u Baru istakao se dvostruki strijelac Darko Nikač.

Sjajnu partiju pružio je Bokelj, koji je projurio kroz Petrovac pobjedom 3:0 u kojoj je dva pogotka postigao Pržica.

Zeta je nastavila sa dobrim partijama protiv Mladosti kod kuće, a gol vrijedan tri boda dao je novajlija bjedov na početku nastavka.

Lovćen je poslije mirnog prvog dijela u nastavku meča sa Mornarom stigao do sigurnih 4:1.

Tok mečeva:

90+4’-GOOOOLL! Pobjeda Rudara u nadoknadi, Marković je srušio nade Grblja da će se neporažen vratiti iz Pljevalja.

90’-GOOOOL! Krnić je ovjerio trijumf Dečića kraj Bistrice.

76’-GOOOOLL! Đalac strijelac za Lovćen, koji sada ima sigurnih 3:1 protiv Mornara.

73’-GOOOOL!! Šampion dolazi do izjednačenja protiv Dečića preko Ivana Kneževića.

72’-GOOOLL! Pržica daje drugi gol, a ukupno treći za ubjedljivi Bokelj u Petrovcu.

70’-GOOOOL! Darko Nikač daje drugi gol Iskri, ukupno četvrti za Budućnost, koja je pred ubjedljivom pobjedom.

64’-GOOOLL! Vraća se Mornar u igru na Cetinju preko Kacića.

63’-GOOOOLL! Opet za Lovćen, ovog puta je pogodio mladi Vujanović.

59’-GOOOOLL! Lovćen lomi otpor Mornara golom Draganića.

53’-GOOOOLL! Pržica trese mrežu Petrovca, Kotorani vode 2:0 pod Malim brdom.

47’- GOOOOLL! Budućnost stiže do ogromne prednosti protiv Iskre. Autogol Vukovića za 3:0.

46’- GOOOOLLL! Zeta vodi protiv Mladosti, strijelac je novajlija Darko Bjedov.

46’ Nastavljene su utakmice 3. kola Telekom Prve lige.

Kraj prvih poluvremena koja su obilježili gostujući timovi. Na četiri od šest mečeva gosti vode, a domaćini nijesu postigli ni gol. Budućnost je najubjedljivija i vodi protiv Iskre 2:0.

38’ GOLLLLLLLLLLLL Petar Vukčević daje gol. Udarac sa penala odbranio je Radanović ali je popravni bio srećan za Vukčevića.

37’ Brnović je napravio penal. Grbalj ima šansu za vođstvo u Pljevljima.

28’ GOLLLLLLLLLLL Cetinjani Hočko daje gol za veliku prednost Budućnosti. Iskra je drugi put kapitulirala.

24’ GOLLLLLLLLLLL Nikezić daje gol nakon asistencije Maraša. Bokelj vodi pod Malim brdom.

21’ GOLLLLLLLLLLLLLLLLL Darko Nikač za vođstvo Budućnosti, asistencija Raičevića.

19’ GOLLLLLLLLLLLLLL Gardašević kažnjava lošu reakciju Poleksića. Dečić vodi u Nikšiću.

15’ Bez golova na našim terenima, uzbuđenja ne fali ali se mreže nijesu još zatresle.

1’ Počeli su mečevi.

Od 17 sati igraju se svi mečevi treće runde, a posebno zanimljivo biće vidjeti ima li Zeta način da zaustavi zahuktali Mladost, lidera poslije uvodne dvije runde.