POLUVRIJEME: Budućnost – Đer 8:11 - Volim Podgoricu

POLUVRIJEME: Budućnost – Đer 8:11

Rukometašice Budućnosti igraju protiv Đera u polufinalu Lige šampiona.

Tok meča:

Poluvrijeme: 8:11

25’ – Đer vodi 8:7, a Budućnost je u problemu, jer Dragan Cvijić ima dva isključenja. Đer često igra sa igračem više, što za sada domaća ekipa koristi i ima prednost.

18’ – Kao što se i očekivalo, neizvjestan meč u Budimpešti, nakon 18 minuta neriješeno je – 4:4. Izuzetno je raspoložena Marta Žderić, odbranila je sedmerac i nekoliko zicera.

10’ – Nakon deset minuta igre neriješeno je – 2:2. Samo četiri gola su pala, odlično igraju u odbrani obje ekipe…

1’ – Počeo je duel u Budimpešti…

Mnogi su istakli da je ovo finale prije finala te da će ekipa koja prođe u finale i osvojiti trofej.

Ove sezone dva meča su odigrali Đer i Budućnost, a obje ekipe su zabilježile po pobjedu.

Crnogorski tim je blagi favorit, a nema sumnje da nas očekuje spektakularan meč.