SPEKTAKL NA POČETKU: Srbija isčupala bod protiv Mađara - Volim Podgoricu

SPEKTAKL NA POČETKU: Srbija isčupala bod protiv Mađara

Spektakularan je bio početak vaterpolo olimpijskog turnira, a na kraju Srbija – Mađarska 13:13.

Filip Filipović je pogotkom četiri sekunde prije kraja donio Srbiji remi protiv Mađarske. Srbi su tako nastavili seriju nepobjedivosti na velikim takmičenjima, a danas nijesu blistali.

Odbrana tima Dejana Savića praktično nije postojala do poluvremena, pa je Mađarska imala tri gola prednost nakon dvije četvrtine.

Ni start treće četvrtine nije donio nikakvu razliku. Mađaska je sa igračem više stigla do 10:6. Nakon toga Savić je promijenio golmana, Mitrovića je zamijenio Pijetlović i sve se promijenilo.

Tri vezana gola Srbiji je donio minus 1, 9:10. a na kraju je presudio pogodak Filipovića sa igračem više za 13:13.