Oladipo dominirao sa 47 poena, zapažena rola Bogdanovića u porazu Sakramenta - Volim Podgoricu

Oladipo dominirao sa 47 poena, zapažena rola Bogdanovića u porazu Sakramenta

Košarkaši Indijane su nakon produžetka pobijedili Denver sa 126:116 u sinoć odigranom neču NBA lige.

Viktor Oladipo je bio najzaslužniji za pobjedu Indijane sa 47 poena, Majls Tarner je dodao 24, a Tadeus Jang 18 poena.

U poraženom timu, za koji ponovo nije igrao Nikola Jokić, najefikasniji je bio Trej Lajls sa 25 poena.

U porazu Sakramenta od Toronta 102:87 istakao se srpski košarkaš Bogdan Bogdanović, koji je za 29 minuta provedenih na parketu postigao 15 poena i po jedan skok i asistenciju.

Bogdan Bogdanović, Kajl Lauri Bogdanović i Lauri

Bolji učinak od njega u ekipi Kingsa imali su Demar Derozan, koji je upisao 25 poena i devet asistencija i Serž Ibaka sa 20 poena, dok je dok je Kajl Lauri upisao dabl-dabl sa 15 poena i 12 skokova.

Najefikasniji u pobjedničkom tekipi bili su Al Horford sa 18 i Kajri Irving sa 16 postignutih poena.

Košarkaši Bostona bili su bolji u gostima od Detroita 91:81 i tako se vratili na pobjednički kolosjek poslije poraza u prethodnom meču od San Antonio Sparsa.

U redovima Seltiksa najefikasniji je bio Al Horford sa 18 poena, devet skokova i šest asistencija, dok je Irving ubacio 16 poena.

U ekipi Detroita najbolji je bio Tobajas Heris sa 19 poena i osam skokova, a pet minuta na parketu je proveo i Srbin Boban Marjanović i za to vrijeme upisao dva poena i skok.

Srpski centar Boban Marjanović je u dresu Detroita na terenu proveo pet minuta i za to vrijeme je upisao dva poena i jednu asistenciju.

Košarkaši Minesote slavili su protiv Dalasa sa 97:92.

Najefikasniji u redovima Minesote bio je Karl Entoni Tauns sa 28 poena, dok je Džimi Batler postigao 22 od čega 10 poena u poslednjoj četvrtini.

Harison Barns je sa 19 poena bio najbolji u Dalasu.

Njujork Niksi su pobijedili Atlantu sa 111:107, predvođeni Kristapsom Porzingisom koji je ubacio 30 poena, dok je Nju Orleans bio bolji od Filadelfije sa 131:124. Najefikasniji u redovima Nju Orleansa bio je Džru Holidej sa 34 poena, Entoni Dejvis je dodao 29, Demarkus Kazins 23 poena.