NASTAVLJA SE MAGIJA: Jokić imao još jedno nevjerovatno veče! - Volim Podgoricu

NASTAVLJA SE MAGIJA: Jokić imao još jedno nevjerovatno veče!

Nikola Jokić ne prestaje da oduševljava sve fanove NBA lige! Sjajni centar iz Srbije je zabilježio i treći tripl-dabl u nizu, ovog puta u pobjedi Denvera protiv San Antonija.

Jokić je ubacio 28 poena i imao po 11 skokova i asistencija, pa Sparsima nije pomoglo ni 38 koševa LaMarkusa Oldridža.

Boston je protiv Detroita prekinuo niz od tri poraza i to zahvaljujući odličnom učinku igrača sa klupe.

Indijana je pobijedila četvrti put zaredom sa balansiranim učinkom prve petorke protiv očajne Atlante.

Šarlot je bio bolji od Vašingtona u gostima, a Kemba Voker je 20 od 24 poena dao u drugom poluvremenu.

Još jedan niz je prekinut u Torontu, gdje je domaćin izgubio u trileru posle produžetaka od Milvokija.

Hjuston može biti zadovoljan što njihova serija još uvijek traje: 11. pobjeda zaredom i trijumf protiv Minesote. Minesoti bi veća briga mogla da bude povreda Džimija Batlera koji je povrijedio koljeno.

Tripl-dabl LeBrona Džejmsa je izgurao Klivlend protiv Memfisa, a u ludoj završnici je Nju Orleans ipak savladao Majami i to u produžetku.

Los Anđeles Klipersi su počeli meč protiv Finiksa serijom od 19-0 i održali prednost do kraja. Lu Vilijams je u drugoj četvrtini ubacio čak 23 poena!

Serija Jute je došla do kraja u meču protiv Portlanda kući, a Lejkersi su iskoristili dobar start da lako trijumfuju protiv Dalasa. U ekipu se vratio i ruki Lonzo Bol koji je počeo meč sa klupe.