PORAZ NA POVRATKU: Novak izgubio prvu borbu u Indijan Velsu! - Volim Podgoricu

PORAZ NA POVRATKU: Novak izgubio prvu borbu u Indijan Velsu!

Novak Đoković je izgubio u drugom kolu Indijan Velsa od Tara Danijela, 109. na svijetu, 2:1 u setovima!

Srpski teniser počeo je fenomenalno. Pola sata sve je pogađao i poveo 5:2 imao je i set loptu.

Ipak nije je iskoristio i jednostavno njegova igra se raspala. Japanac je preokrenuo, stigao do taj brejka i sa 7:3 poveo 1:0.

Đoković koji je večeras napravio čak 61 neiznuđenu grešku, uspio je da se vrati i jednim brejkom da sa 6:4 u drugom setu poravna rezultat.

Bila je to najava velikog povratka, međutim od toga nije bilo ništa. Japanac koji je 109. igrač ATP liste, izdominiorao je trećim setom.

Đoković je djelovao iscrpljeno, a generalno govor tijela od polovine prvog seta bio je loš i to ga je odvelo u poraz od 6:1 u trećem setu i mnogo razmišljanja pred nastavak sezone.