Još jedna briljantna partija Jokića - Volim Podgoricu

Još jedna briljantna partija Jokića

Crnogorski košarkaš Nikola Vučević zabilježio je još jedan dabl-dabl u, kako je sve lakše i predvidjeti, još jednom porazu Orlanda. Ovoga puta je od tima Medžika bila bolja i slabašna Atlanta, koja je slavila na domaćem terenu 94:88.

Baranin je za 31 minut na parketu imao 10 poena, uz 14 skokova i po tri blokade i asistencije.

Košarkaši Denvera i Milvokija priredili su najuzbudljiviju utakmicu u večeri između nedjelje i ponedjeljka u NBA ligi, a srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je jednu od najboljih partija sezone.

Domaći Nagetsi slavili su 128:125 nakon produžetaka, a Jokić je za 44 minuta na parketu postigao 35 poena, uz 13 uhvaćenih lopti i pet asistencija.

Denver je u regularnom dijelu meča spasio Džamal Marej, koji je pri šutu za tri poena fauliran u posljenjim sekundama i tako odveo svoj tim u odlučujući produžetak.

Džabari Parker i Erik Bledso “odmijenili” su sinoć Janisa Antetokumpa i bili najbolji u redovima gostiju sa 35, odnosno 31 poenom, dok je talentovani Grk imao 18 poena, 12 skokova i šest dodavanja.

U jednom od derbija večeri, košarkaši Jute impresivno su okončali svoju posjetu Minesota Timbervulvsima i slavili sa čak 24 poena razlike, 97:121.

Riki Rubio i Donovan Mičel vodili su svoj tim do velike pobjede, dok su Karl Entoni-Tauns i Endrju Vigins u redovima domaćih pokušavali uhvatiti ritam za šuterski raspoloženim gostima.