Sutjeska je šampion Crne Gore! - Volim Podgoricu

Sutjeska je šampion Crne Gore!

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su Iskru 1:0 i šest kola prije kraja ovjerili su titulu prvaka Crne Gore!

Tok mečeva:

66′ GOLLL Sekulić je zamijenio Grbića i odmah postigao gol za poravnanje.

KRAJ u Danilovgradu, SUTJESKA JE ŠAMPION!

90′ GOLLL Petrovac je ovjerio trijumf, opet Đorđević!

86′ GOLLLL Petrovac je postigao gol za prednost protiv Rudara.

73′ GOLLLL opet na Trešnjici i opet za goste. Beganović je strijelac.

72′ GOLLLL Petričević daje gol za Kom. Vrlo bitno vođstvo za Zlatičane.

56′ GOOLLL Dečić je uzvratio, preko Markovića. 1:1.

49′ GOLLL! Grbalj ima prednost. Ivan Vuković na dodavanje Vlahovića.

33′ GOOLLLL! Miličković nakon loše reakcije Mijatovića poslije kornera, zakucao je loptu u mrežu.

45′ Završena su poluvremena na četiri meča, igra se samo na Starom aerodromu. Mladost i Budućnost krenuli su u 17 sati, a domaćin zasada puno opasniji, imao je dvije šanse preko Adrovića.

30′ GOOOLLL i to u Danilovgradu. Sprema se šampionsko slavlje, Merdović je načeo šampanjac.

25′ Nema pogodaka ni na jednom terenu.

1′ Krenuli su dueli.

Nikšićani gostuju Iskri i da bi matematički obezbijedili trofej neophodno je da ostvare makar isti rezultat kao Budućnost u duelu protiv Mladosti.

“Plavi” će na Starom aerodromu pokušati da poprave utisak poslije iznenađujućeg poraza od istog rivala prije tri dana pod Goricom u prvom meču polufinala Kupa Crne Gore.

Zeta će protiv Koma tražiti bodove za mjesto u Evropi, baš kao i Grbalj protiv posljednjeplasiranog Dečića.

Petrovac, koji će najvjerovatnije igrati u baražu, dočekuje Rudar.