Ovako je Roma oštećena za penal vrijedan finala Lige šampiona! (VIDEO) - Volim Podgoricu

Ovako je Roma oštećena za penal vrijedan finala Lige šampiona! (VIDEO)

Fudbaleri Rome i pored ubedljive pobjede nad Liverpulom u revanš meču polufinala Lige šampiona od 4:2 nisu uspjeli da se domognu finala zbog jednog gola zaostatka koji bi, vjerovatno, postigli da je sudija u 62. minutu pokazao na bijelu tačku.

Jedan pogodak djelio je Rim od pravog delirijuma i jednog od najvećih preokreta ikada viđenih u Ligi šampiona. Ali…Baš kao i Bajernu u prvom revanš susretu polufinala, i u slučaju Rome je sudija ostao nem na igranje rukom.

Bio je u toku 62. minut koji će Rimljani dugo pamtiti jer arbitri nisu pokazali na bijelu tačku, iako je Aleksander Arnold više nego očigledno igrao rukom i spriječio siguran pogodak El Šaravija.

Da je pri rezultatu 2:2 Roma u tom momentu povela, imala bi skoro pola sata da postigne još dva gola, što je kasnije i uradila.

Ovako, ponovo će se govoriti o sudijama, neophodnosti VAR tehnologije i nedosanjanom snu Vučice o finalu Lige šampiona sa Realom.

Pogledajte sporni momenat iz 62. minuta.