HJUSTON IZJEDNAČIO: Harden i Pol vratili brejk - Volim Podgoricu

HJUSTON IZJEDNAČIO: Harden i Pol vratili brejk

Utakmica puna uzubuđenja i preokreta, apsolutno vrijedna finala jače konferencije u NBA, na kraju je ipak pripala gostujućim Hjuston Rokitsima koji su izjednačili na 2-2 u seriji.

Golden Stejt je vodio devet razlike na kraju prve četvrtine, Hjuston furioznom drugom četvrtinom preokrenuo na plus sedam u svoju korist, da bi se šampioni vratili na plus 10 uoči posljednjeg perioda igre.

Međutim, u posljednjoj četvrtini su Djurent i drugovi postigli samo 12, a Hjuston 25 koševa i tako vratio prednost domaćeg terena.

Džejms Harden je imao 30, a Kris Pol 27 poena u pobjedničkom timu, dok su na drugoj strani sličan učinak imali Stef Kari (28) i Kevin Durent (27).

Utakmicu je obilježio i jedan od poteza sezone, kada je Džejms Harden zakucao preko Drejmonda Grina.