Djelovi gradova bez struje
Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 14. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08:30 do 11 sati: dio Piperske ulice, dio Rogamske ulice i ul. Trifuna Đukuća.
– u terminu od 09 do 14 sati: Srpska, Cijevna, Ljajkovići, Mitrovići i dio Mahale kao i dio ul. Milana Raičkovića (zgrade i naselje oko njih).
Cetinje
– u terminu od 08 do 17 sati: Bjeloši, Duge Njive, Presjeka, Ivanova Korita, Bostur, Dolovi i Lovćen.
– u terminu od 08 do 13:30 sati: Naselje Luke Ivaniševića, ul. X Crnogorske, Bulevar Crnogorskih Junaka, dio Bajove, Ul.Baja Pivljanina, Njegoševa, dio ul. Peka Pavlovića i Donji Kraj.
– u terminu od 09 do 15 sati: Brestovi, Ožegovica, Trnjine, Dolovsko Kopito, Meoce, Bijelo Polje, Ubli, Prisoje i Bijele Poljane.
– u terminu od 09 do 17 sati: Žabljak Crnojevića, Dodoši, Kraće do, Šinđon, Meterizi, Kokošice, Dobrska župa, Đalci, Češljari, Gospoštine, Pipac, Cerov Pod, Jankovića krš, Rvaši, Drušići, Prevlaka, Karuč i Bobija.
– u terminu od 16 do 17 sati: sela Riječke nahije, Rijeka Crnojevića, Ljubotinj i Podgor.
Nikšić
– u terminu od 08 do 18 sati: Jugovići.
– u terminu od 08:30 do 13 sati: Mratinje i Repetitor Mratinje.
– u terminu od 09 do 11 sati: Voli, Ibon, Autobuska stanica, Pozorište 18. Septembar, Mex, Stara Varoš, Gojka Gačevića, Željeznička Stanica, bulevar 13 jul, Montex, Okov, Mehanizacija EPCG , Zgrada Bas, Mup CG, (Upravna Zgrada mehanizacija i programat)”, Upravna Zgrada Boksita, HDL Laković, Armirački Pogon, Ul. Vuka Mićunovića, dio Njegoševe, Dom Penzionera, Novaka Ramova, Karađorđeva, Ul. Vardarska, dio Kličeva, Hidrotehna, Mrkošnica, Dio Iza Meandera i PP Bast Plastic.
– u terminu od 09 do 12 sati: dio Dragove Luke.
– u terminu od 09 do 14 sati: dio Ozrinića.
– u terminu od 09 do 15 sati: dom Dragova Luka, dječji vrtić Dragova Luka, Čeline, Srijede , Pilana Radović, Miločani, Zavraca, Sjenokosi i Mljekara.
– u terminu od 10 do 18 sati: Vasiljevići.
– u terminu 11 do 13 sati: Studenca, Brlja, Aerodrom Kočani , NTC logistik, Taložnik, VP Kapino Polje, Pilana Milić Kočani, Poklonci, Poklonci Vodovod, Krupac, Crnodoli, Vitalac, Štedim, Vib-Bas, Lovćen Auto Golijsko Naselje Kličevo, Kamenolom Vrtac, Booster Radulović Šljunkara, Tunel Budoš, Stubičko Međeđe, Stubički Dolovi, Stubica, Paprati, Cerovo, Bogetići, Drenoštica, Vitasojevići
Straševina, Pekara (Uniprom), Benzinska pumpa Nikšić 3, Kličevo , Mesna Industrija Goranović, Tei Mont Novi Monte-živ, Žitan Petrol – Brlja, Stovarište Neckom, Agromont, Atlas Montenegro, Vrtac, Široka Ulica, Broćanac , Riđani, Kuside Vojska, Stari Dvori (Stuba), Most Na Moštanici, Metalac , Neckom, Mušovina, Čađalica, Ul. Ivana Milutinovića, Zgrada EPCG, Ul. Peta Proleterska, Ul. Jovana Cvijića, Ul. Manastirska, Ul. Njegoševa i Trg Slobode.
– u terminu od 12 do 14 sati: Štrpca, Dolovi i Dubravča Do.
Plužine
– u terminu od 13:40 do 17 sati: Bazen i Seoca.
Bar
– u terminu od 09 do 14 sati: potrošači od Crkve u Starom Baru prema Magistrali i potrošači oko Rolomonta.
Budva
– u terminu od 09 do 13 sati: dio naselja Jaz.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 13 sati: Zelenika i Sasovići (kratkotrajna isključenja do 15 min).
– u terminu od 08 do 11 sati: Savina.
– u terminu od 10 do 18 sati: Topla.
– u terminu od 11 do 14 sati: Mojdez, Sušćepan i Tijesni klanac (kratkotrajna isključenja do 15 min).
Kotor
– u terminu od 08 do 10 sati: Trojica.
– u terminu od 08 do 15 sati: Lovanja, Grbalj-Radanovići, Bigova, Sutvara, Lastva Grbaljska, Gude polje i Platamuni.
– u terminu od 10 do 14 sati: Krivošije i Dragalj.
Ulcinj
– u terminu od 08 do 09 sati: Liman.
– u terminu od 08 do 10 sati: Pinješ, dio naselja iznad iznad hotela Albatros.
– u terminu od 09 do 15 sati: Kodre, Kolomza, Pistula, Zoganje, Gač, Repetitor Možura, Darza, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel i Briska Gora.
Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 15 sati: Orahovica, Gornje Grančarevo.
Gusinje
– u terminu od 08 do 14:30 sati: uže gradsko jezgro i naselje Begluci.
Kolašin
– u terminu od 08:30 do 14 sati: Jasenova, Ocka Gora, Cerovica, Liješnje, Međuriječje, Smolice, Bulje, Andrijevo, Trmanje i Velje Duboko.
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Vrujca i Ravni.
Mojkovac
– u terminu od 11 do 14 sati: kratkotrajni prekidi u napajanju na teritoriji opštine Mojkovac.
Petnjica
– u terminu od 08 do 14:30 sati: Savin Bor, Dašča Rijeka i Kruščica.
Pljevlja
– u terminu od 08 do 17 sati: Podrogatac, Ljuća, Pauče, Borovica, Šumani II, Vrbica, Lađana, Kakmuže, Kruševo i Dragaši.
Žabljak
– u terminu od 10 do 17 sati: Mala Crna Gora.
Šavnik
– u terminu od 10 do 15 sati: Pošćenje.