Home / NOVOSTI / Društvo / Djelovi gradova bez struje

Djelovi gradova bez struje

Zbog planiranih radova na mreži, u nedjelju i ponedjeljak  16 i  17. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica  17.dec

– u terminu od 11 do 13 sati: Milunovići, Šujaci, Kupine, Rijeka Piperska, Duga i Potoci

– u terminu od 08 do 11 sati: Dio zgrada u Bulevaru Vojvode Stanka Radonjića (nekadašnja Kamionska pijaca)

– u termin u od 10 do 15 sati: Dio zgrada u Bulevaru Vojvode Stanka Radonjića (nekadašnja Kamionska pijaca

– u terminu od 09 do 14 sati: Dio zgrada u Bulevaru Vojvode Stanka Radonjića (nekadašnja Kamionska pijaca, ul. Džan, ul. Đečevića, ul. Mirka Vešovića, dio ul. Slobodana Škerovića i zgrada u ul. Oktobarske revolucije

 

Danilovgrad  17.dec

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Kopilje, Radovče, Seoca, Gostilje, Dobri Do, Ruište i Vukotica

 

Ulcinj  17.dec

– u terminu od 08 do 14:30 sati: povremena isključenja Dom Zdravlja, dio naselja Đerane ul. D-1, naselje iza Opštine i Zgrade Solidarnosti,  dio naselja iza Doma Kulture, dio naselja iza pijace, dio naselja Pinješ kod spomenika

 

Tivat 17.dec

– u terminu od 09 do 16 sati: nasalja Vrijes i Rahovići

 

Bar  17.dec

– u terminu od 08:00 do 15 sati: Čanj Markičići, Hoteli Biserne Obale, Kaptaža-čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom Haj Nehaj, Gornje Zagrađe, Crni Rt, Velji grad, Naselje Kovači u Sutomore

 

Nikšić  17.dec

– u terminu od 12 do 15 sati: Kličevo-Željeznička

– u terminu od 09 do 12 sati: Dio Kapinog Polja, VP 7010, VP 6523-skladište,  NTC logistic, Knežević transport

– u terminu od 09 do 14 sati: Trafomont, Maočići, Riječani,”Sušara-

Miljanić”,  Jasen,  Podbožur,  Kamensko,  Smrduša,  Cerovica,  Raštica (Pometenik), Busak, Muževice, Lastva Donja, Lastva Gornja, Trepča,  Brankov Do, Bajov Do, Rudine , Ramovića Do, Jabuke, Brestice, Srni Do, Trubjela , Trubjela -(Vojska), Krstac, Vojin Do , Srni Do

– u terminu od 08:00 do 17:00: Gornja Brezna-Lug

 

Nikšić 16.dec

– u terminu od  08:00 do 17:00 sati: Gornja Brezna, Lug

– u terminu od 08 do 12 sati: Dio Straševine, dio ul. Podgorički put, Gudeljska, MI Goranović, TEI MONT, Novi Monte-živ

 

Andrijevica  17.dec

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Oblo Brdo,Kralje,Sjenožete,Gnjili Potok,Trešnjevik i katuni:  Štavna, Rudo Brdo (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu)

 

Pljevlja 17.dec

– u terminu od 08 do 16 sati: Borovica, Ljuća, Pauče, Vrbica, Kruševo, Kakmuže, Dragaši, Katun, Boščinovići

 

Žabljak 17.dec

– u terminu od 10 do 15 sati: Uskoci, Palež, Podgora, Nadgora, Kočado, Tepca, Majčina Glavica

 

Berane  17.dec

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dio sela Goražde

 

Plav  17.dec

– u terminu od 08 do 14:30 sati – Dio selo Đurčka Rijeke i Završ

 

Rožaje  17.dec

– u terminu od 09 do 13 sati: Dio sela Seošnica

Bijelo Polje  17.dec

– u  terminu od 09:00 do 15:00  : Ravna Rijeka, Ivanje Skola.

Mojkovac  17.dec

– u terminu od 9:00 do 13:00 : Slatina.

Kolašin  17.dec

– u  terminu od 08:00 do 15:00 : Bakovici, Radigojno, Trebaljevo, Sjerogoste, Plana, Bistrica, Migalovica, Lipovo, Lancer

loading...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *