Home / PG INFO / Aktuelno / Učenički informator Ekonomske škole: Da đački dani budu ljepši

Učenički informator Ekonomske škole: Da đački dani budu ljepši

Ekonomske škole Da školski dani ne bi prolazili u pričama “naučio si, nije to najbolje, zašto si pobjegao sa časa, moj predmet je najvažniji, a ti ništa ne znaš”…..nego da u najljepšim učeničkim danima vidimo i ono što lako i lijepo srcem rade, jer posjeduju talente, pobrinuo se Đački informator čiji su mentori Olivera Rogonjić i Ankica Đurišić.

Saradnici su svi učenici Ekonomske škole, u zavisnosti kako ih interesuje dnevna ili nedjeljna tema. Dvadesetak učenika intezivno učestvuje u radu.

U srijedu 12.12.2018. Otvorena je izložba slika naših učenika. Luke Vušurovića, Sandre Raut, Maje Đuretić, Tijane Milošević, Lenke Kalezić, Frana Kaljaja i Jovane Bogićević. Naši učenici i profesori mogu uživati u slikama koje su u Holu škole .
Učenici su svojim kreativnim radovima obilježili, 19.decembar. Izvedene su dvije predstave za sve učenike, od kojih posljednja sa novogodišnjim porukama, uz glumu, recitaciju, igru i pjesmu izvedena je 28.12.2018.godine.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *