Djelovi gradova bez struje
Nastavak radova na unapređenju i modernizaciji mreže
Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 21. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 09 do 11:30 sati: dio Zlatice, Mosor, Peuta, Smokovac, Gornja i Donja Vrbica, repetitor „Sjenica“ i dio Meduna, Gornji i Donji Rogami, Miletine Njive, Vranjske Njive, dio Veljeg Brda, Cerovice, Zavala, Liša, Radeća, Markovići, Lopate, Vukovići, Gola Strana i dio naselja oko TS 220/110 kV “Zagorič”;
– u terminu od 08:30 do 15 sati: Barutana, Goljemadi, Begova Glavica, Liješnje, Brežine, Staniseljići, Parci, Progonovići, Gradac, Bigor, Ćepetići, Orasi, Lipe, Zagora, Buronje i Pelinovo;
– u terminu od 09 do 14 sati: Termoelektro, dio oko Cijevne, hladnjača „Krstović“, Balijače, Benziska pumpa Cijevna, Senić, Montenegro petrol, Servis „Vujačića“ i hladnjača „Novaković“;
– u terminu od 08:30 do 10:30 sati – zgrada MUP-a na Bulevaru Svetog Petra Cetinjskog (moguća i kratkotrajna isključenja u navedenom periodu dijela ul. Svetozara Markovića, kao i dijela Bulevara Svetog Petra Cetinjskog);
– u terminu od 08:30 do 15 sati – Mrke, Peuta i dio Farmaka.
Danilovgrad
– u terminu od 07:30 do 17 sati: Gostilje, Kopilje, Dobri Do, Ruišta i Vukotica;
– u terminu od 08 do 10 sati: Begovine, Plana, Strahinjići, Mamučevina, Suk, Novo Selo i privatno preduzeće Kovinić.
Nikšić
– u terminu od 07 do 17 sati – Srni Do;
– u terminu od 08 do 17 sati: dio Zagrada, dio Oblatna, Raspuće, Trešnjica i Rudokop;
– u terminu od 09 do 12 sati: dio Školske ulice, dio Gračaničke i dio Trgovačke ulice;
– u terminu od 08 do 15 sati – dio korisnika iz zgrade „Prosvete“ u Grudskoj Mahali;
– u terminu od 09 do 11 sati – dio Ozrinića.
Bar
– u terminu od 11:30 do 13:30 sati – korisnici koji se napajaju sa trafo-stanice „Ivan Milutinović“ u Sutomoru;
Kotor
– u terminu od 09:30 do 11:30 sati – dio naselja Sveta Vrača;
– u terminu od 09 do 11 sati – dio područja Vitoglave u Risnu;
– u terminu od 11 do 13 sati – dio naselja Lipci.
Tivat
– u terminu od 10 do 16 sati – područje od Lepetana do Gradiošnice.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 15 sati: Kameno, Stanovčić, Žlijebi i Ubla;
– u terminu od 10 do 15 sati – Zelenika i dio područja oko Pošte u Meljinama.
Pljevlja
– u terminu od 09 do 15 sati: repetitor „Gradac“, Glisnica, Crno Brdo, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezera, Kovać, Potkovač, Zorlovići, Savine Vode, Raišići, Đuli, Milakovići, Pliješ, repetitor „Vrača“, Skenderovina, Babino Brdo, Đakovići, Metaljka i Prisoje;
– u terminu od 09 do 13 sati – ul. Narodne revolucije, postrojenja Vodovoda, Ciglana i stara pumpa.
Žabljak
– u terminu od 09 do 12 sati: Razvršje, Motički Gaj, Usijek, restoran „Izvor“, Smrčevo Brdo, Pošćenski Kraj, Virak, Kovčica, Vukodo i Pašina Voda.
Andrijevica
– u terminu od 09 do 13 sati – dio sela Božiće.
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – selo Dragosava i dio sela Zaostro.
Rožaje
– u terminu od 10 do 11 sati – naselje Hurije (povremena isključenja u navedenom terminu);
– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Ređžoviće.
Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati – selo Liješće.
Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 15 sati – Kukulje.
Mojkovac
– u terminu od 09 do 14 sati – Javorje.
Kolašin
– u terminu od 10 do 14:30 sati – Dugi Laz;
– u terminu od 10 do 14 sati: Cerovica, Liješnje, Velje Duboko, Međuriječje, Trmanje i Vlahovići.