„Lavice” savladale Makedoniju u poslednjoj sekundi - Volim Podgoricu

„Lavice” savladale Makedoniju u poslednjoj sekundi

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore savladala je Sjevernu Makedoniju 22:21 (13:13) u prijateljskom meču, u okviru EHF nedelje.

Naša selekcija iako oslabljena odsustvom povrijeđenih igračica upisala je trijumf, koji predstavlja odličnu provjeru pred baraž sa Češkom za plasman na Svjetsko prvenstvo.

Utakmica između dva tima počela je podjednako, što potvrđuje rezultat nakon prvog dijela – (13:13). U prvih 30 minuta nijedna reprezentacija nije uspjela voditi više od dva gola prednosti.

U nastavku utakmice, ekipe su se smijenjivale u vodstvu pa je viđena dramatična završnica, jer je pobjednik odlučen u poslednjem trenutku. Makedonija je imala prednost od dva gola, međutim popularne lavice su dostigle razliku i pogodile u poslednjem napadu za pobjedu.

Selekcije Sjeverne Makedonije i Crne Gore odigraće sjutra još jednu prijateljsku utakmicu koja počinje u 12h.