30. KOLO: Budućnost razbila Titograd - Volim Podgoricu

30. KOLO: Budućnost razbila Titograd

Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti ostvarili su pobjede u 30. kolu domaćeg šampionata.

Nikšićani su uz dosta problema slavili u Petrovcu. Presudio je gol Zakarija 14 minuta prije kraja, pa tim Nikole Rakojevića i dalje ima pet bodova više od Budućnosti.

Podgoričani su blistali u gradskom derbiju.

Sa 4:0 razbili su Titograd, stvorili još nekoliko sjajnih šansi!

TELEKOM PRVA LIGA, 30. KOLO

PETROVAC – SUTJESKA 0:1 (Zakarija 76′)
BUDUĆNOST – OFK TITOGRAD 4:0 (Božović 6′, Vujačić 25′, 58′, Stoiljković 86′)
Juče:
ISKRA – ZETA 0:1
RUDAR – GRBALJ 3:0
LOVĆEN – MORNAR 1:0

tok mečeva:

90′ Kraj na oba meča. Drama je bila u Petrovcu, dosta prigovora za sudiju. Tražili su domaći dva penala, dobili mnogo kartona zbog prigovora, ali je ostalo 0:1! Sutjeska i dalje ima pet bodova više od Budućnosti!

86′ GOL! Novi izuzetno lijep. Sotiljković je strijelac četvrtog gola iz voleja.

76′ GOL! Zakarija daje lijep gol za prednost Sutjeske. Petrovčani su izuzetno ljuti jer sudija nije ranije prekinuo igru pošto su dva fudbalera domaćih ležala na terenu.

58′ GOL! Budućnost baš moćna protiv Titograda. Opet Vujačić, ovaj put glavom!

46′ Nastavljena su dva duela.

45′ Kraj prvih poluvremena. Budućnost ide ka pobjedi, Sutjeska nije pogodila nakon početne dominacije, pa je u Petrovcu i dalje 0:0.

25′ GOLLLL Vujačić je uvećao prednost Budućnosti. Dominacija plavo-bijelih u gradskom derbiju!

6′ GOLLL I to sjajan iz prekida Draško Božović. Budućnost vodi.

1′ počeli su dueli.

Derbi je pod Goricom, gdje će snage odmjeriti gradski rivali Budućnost i OFK Titograd.

“Plavi” jure trijumf sa kojim bi ostali u trci sa Sutjeskom za povratak šampionske krune, dok ekipa sa Starog aerodroma želi bodove za izlazak u Evropu.

Sutjeska će u Petrovcu pokušati da na teškom gostovanju se približi tituli, ali i domaćin ima ambicije da sljedećeg ljeta igra na međunarodnoj sceni.