Home / NOVOSTI / Društvo / Djelovi gradova bez struje

Djelovi gradova bez struje

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 23. maja, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: dio naselja oko TS Zagorič, Rogami, Drezga, Cerovice, Zavala, Liša, Radeća, Markovići, Lopate, Vranjske Njive, Miletine Njive, Radevići, Velje Brdo, Vukovići, Gola strana i Dio Doljana.

– u terminu od 08:30 do 16 sati: željeznička stanica “Bioči”, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo, željeznička stanica “Lutovo”, Boljesestra, Seoštica i Orah.

– u terminu od 09 do 18 sati: dio ul. Milana Raičkovića i dio Kotorske ulice.

 

Danilovgrad

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Kopilje, Gostilje, Radovče, Seoca, Vukotica, Ruišta i Dobri Do.

Tuzi

– u terminu od 11 do 12:30 sati: Centar Tuzi, Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Ljuljanovići, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj, Ljuljanovići, područje Hota, Vuksanlekića, Sukuruć, Kodrabudan, Dreševići, Podhum, Dušići, Kodra, Lekovići, Vranj, Vladne i Dubrave.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Praga.

– u terminu od 09 do 11 sati: Tupan, Klenak, Štrpca, Dolovi, Dubravča Do, Marina Glavica, Velimlje, Prigradina, Montex, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje (Bijela Vrata), Cerovačka Glavica (Zlatna Strana), Dubočke Gornje (Pećinovac), Krtine (Šljeme), Garevac (Baljački Do), Crni Kuk, Zanuglina, Somina Donja, Somina Gornja i Sušara Miljanić Vilusi.

– u terminu od 11 do 15 sati: Čista vlaka.

– u terminu od 09 do 14 sati: Miolje polje.

– u terminu od 08 do 18 sati: Oblatno i Zagrad.

Budva

– u terminu od 08 do 17:30 sati (naizmjenična isključenja u trajanju od 30 do 60 minuta): Naselja S-54, S-41, Golubovina, Dubovica, Dubovica Lux, Bijeli Do, Babin Do, Gospoština, Komoševina, Dositejeva ulica, Opština, Mediteranski sportski centar, BPZ II faza, BPZ III faza, Rasadnik, Budva polje, Prijevor, Seoce, Jaz, Servisna zona jaz, Poljice i Lastva Grbaljska.

Kotor

– u terminu od 08 do 17:30 sati (naizmjenična isključenja u trajanju od 30 do 60 minuta): Lastva Grbaljska, Kovačko Polje, Gorovići, Šišići, Krimovice, Glavatičići, Zagora, Trsteno i Platamuni.

– u terminu od 09 do 15 sati: Zgrada Mravinjak i naselje oko nje i područje oko štamparije u Škaljarima.

 

Tivat

– u terminu od 08 do 10 sati: naselje iznad Stare Škole.

 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 13 sati: dio Poda.

– u terminu od 08 do 15 sati: Kameno, Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Žlijebi i Ubla.

 

Ulcinj

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Gač.

– u terminu od 09 do 13 sati: Đerane, dio naselja kod Port Milene.

 

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsiće, Tmušiće, Zagorje, D. Luge, D. Rženica, Rovca, Kaludra, planinski prevoj Lokve, Rovca i dio sela Budimlja.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Selo Plunce.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Pepiće i dio Velike.

 

Šavnik

– u terminu od 09 do 17 sati: Krnja Jela, Sirovac, Strug, Seoca, Malinsko i Manastir Podmalinsko.

 

Pljevlja

– u terminu od 08 do 17 sati: Bučje, Gosteč, Zadublje, Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hodžići, Vrbica, Glisnica, Crno Brdo, Jakupov grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine vode, Rajišići, Đuli, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Đakovići, Prisoje, Babino Brdo i Metaljka.

 

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati: Kovačka Dolina, Palež, Uskoci, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc-vojska, Zminica, Karadžić, Suvodo, Rudinovača, Bare Žugića, Novakovići, Merulja, Smoljan, Mandića Do i Okruglica.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

loading...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com