LIVERPUL ŠESTI PUT OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA: Salah i Origi srušiili Totenhem u očajnom finalu u Madridu! - Volim Podgoricu

Fudbaleri Liverpula osvojili su Ligu šampiona pošto su u finalu u Madridu bili bolji od ekipe Totenhema rezultatom 2:0 (1:0).

Strijelac prvog gola na meču bio je Egipćanin Mohamed Salah koji je još u drugom minutu meča sa bijele tačke pogodio mrežu ”Pevaca.” Pobjedu ”Redsa” potvrdio je Origi u 87. minutu meča. Belgijanac je ušao u igru u drugom poluvremenu umjesto Roberta Firmina koji je bio bijesan na svog trenera zbog izmjene. Ipak, ovog puta Klop nije pogriješio.

Utakmica je ostala u sjenci skandala koji se dogodio sredinom prvog poluvremena kada je golišava djevojka uletela na teren i prekinula utakmicu na par minuta.