PODGORICA: Objavljen spisak najboljih srednjoškolaca
UČENICI DOBITNICI DIPLOME LUČA
1. UMJETNIČKA ŠKOLA ZA TALENTE ,,ANDRE NAVARA“ |
DOBITNICA DIPLOME LUČA I JE :
- ELENA PERUNIČIĆ
2. UMJETNIČKA ŠKOLA ZA MUZIKU I BALET ,,VASA PAVIĆ“ |
DOBITNICI DIPLOME LUČA I SU :
- MAŠA VUJADINOVIĆ
- IVA IVANOVIĆ
- MILOŠ PAVIĆEVIĆ
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU :
- DINA GRANDOV
- IVA DREKALOVIĆ
- MILENA JARAMAZ
- FILIP MILADINOVIĆ
- NAĐA DABETIĆ
- KSENIJA SINĐIĆ
3. SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA ,,INŽ. MARKO RADEVIĆ“ |
DOBITNICI DIPLOME LUČA I SU :
- DARJA VUJOVIĆ
- MILOŠ NINKOVIĆ
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU :
- LUKA VUČINIĆ
- FILIP VUKOVIĆ
- SARA VLAHOVIĆ
- FILIP ĐURIŠIĆ
- MILENA MILJANIĆ
- MILJANA POPARA
- JASMINA RUJOVIĆ
4. GIMNAZIJA „25. MAJ“ – TUZI |
DOBITNICI DIPLOME LUČA I SU :
- MARIJETA LJULJĐURAJ
- AJETA NIKOVIĆ
- ANTONETA GJOKAJ
- NIKOLINA BOJOVIĆ
- GENTIANA VULAJ
- ELIZABETA CAMAJ
- MERITA JUNČAJ
- ALBANA BIKAJ
- SHPRESA NICAJ
- LEONA PALJUŠEVIĆ
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU :
- GABRIJELA ĐOKAJ
- KATRINA ARAPOVIĆ
- MARTIN CAMAJ
- NIKOLINA CAMAJ
- BUJAR SHABAJ
- BERNARD DREŠAJ
5. STRUČNA MEDICINSKA ŠKOLA |
DOBITNICI DIPLOME LUČA I SU :
- TEODORA MIŠKOVIĆ
- VASILIJA VUJANOVIĆ
- NIKOLA MARAŠ
- BOGDANA PANTELIĆ
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU :
- ĐURĐINA NEDELJKOVIĆ
- AJLA POPARA
- NAĐA SEKULIĆ
- KATARINA KOLETIĆ
- JOVANA JANKOVIĆ
- JULIJA DUKOVIĆ
- ANA RAJKOVIĆ
- VUK OBRENIĆ
- LEA SEKULOVIĆ
- MILENA ŠOROVIĆ
- STEFAN STOJANOV
- MILENA IVANOVIĆ
- MILICA BAKIĆ
- SRĐAN MARKOVIĆ
- KRISTINA MIHAILOVIĆ
- TEODORA ĐUROVIĆ
- TAMARA LEKOVIĆ
- STEFAN MEDOJEVIĆ
- DANILO RADINOVIĆ
6. SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA „VASO ALIGRUDIĆ“ |
DOBITNIK DIPLOME LUČA I JE:
- IGOR KLIKOVAC
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU :
- STEFAN VUKMANOVIĆ
- HARIS REBRONJA
- LAZAR STOŽINIĆ
- STEFAN VUČKOVIĆ
- NIKOLA VLAHOVIĆ
- MILO ĐURETIĆ
- FUAD HODŽIĆ
- MARKO VUČUROVIĆ
- FILIP PAVIĆEVIĆ
- ALEKSA RABRENOVIĆ
- LAZAR VLAČIĆ
- MARKO POPOVIĆ
- ALEKSA DRAGAŠ
7. SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA „MIRKO VEŠOVIĆ“ |
DOBITNICI DIPLOME LUČA I SU :
- VLADAN BJELANOVIĆ
- LIDIJA MARKOVIĆ
- MAJA PEROVIĆ
- NEVENA MUJIČIĆ
- ZARIJA VUJOVIĆ
- AIDA LUKOVIĆ
- VANJA MIRANOVIĆ
- ANJA KADIĆ
- ANĐELA RISTANOVIĆ
- VUKAS VUJOŠEVIĆ
- KSENIJA SMOLOVIĆ
- KRISTINA PAVIĆEVIĆ
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU :
- ANĐELA DURKOVIĆ
- BALŠA RAIČKOVIĆ
- MARIJA BERILAŽIĆ
- NIKOLA VULEVIĆ
- LUKA VUŠUROVIĆ
- JOVANA KONATAR
- SANDRA RAUT
- IVANA VUKOVIĆ
- TEODORA ZEČEVIĆ
- LUKA KOMARICA
- DUŠAN MAKSIMOVIĆ
- ALEKSANDRA VOJINOVIĆ
- LJUBICA RAKOVIĆ
- NEBOJŠA BOJANIĆ
- ANĐELA ĐONOVIĆ
- SLAĐANA JOKIĆ
- EMINA KRNIĆ
- VASILIJE ŠĆEKIĆ
- MARKO DUČIĆ
- VASILISA DENDA
- IVANA KLIKOVAC
- ANA NOVOVIĆ
- JOVAN DABOVIĆ
- MILAN ČARAPIĆ
- BALŠA BATURAN
- BORIS ĐUKANOVIĆ
- PREDRAG RADIČEVIĆ
- VUČIĆ FILIPOVIĆ
- MATIJA SEKULIĆ
8.ŠKOLA ZA SREDNJE I VIŠE STRUČNO OBRAZOVANJE ,,SERGIJE STANIĆ“ |
DOBITNICA DIPLOME LUČA I JE :
- BOJANA VUJIČIĆ
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU:
- KRISTINA DAVIDOVIĆ
- ANĐELA MIROTIĆ
- GORDANA RADULOVIĆ
- JANKO RADOVIĆ
- NIKOLINA RADOVIĆ
- TAMARA KLJAJIĆ
- DAMJAN TOMIĆ
- ANĐELA VUČIĆ
9. SREDNJA STRUČNA ŠKOLA,, IVAN USKOKOVIĆ“ |
DOBITNICA DIPLOME LUČA I JE:
- JELICA VUKOVIĆ
DOBITNICA DIPLOME LUČA II JE:
- GORDANA BORIĆ
10. GIMNAZIJA ,,SLOBODAN ŠKEROVIĆ“ |
DOBITNICI DIPLOME LUČA I SU :
- NIKOLINA BOLJEVIĆ
- MINA RADONJIĆ
- SELMA HRAPOVIĆ
- IVONA LAZAREVIĆ
- DAVID PANTOVIĆ
- VUK SLAVIĆ
- LUKA BULATOVIĆ
- ANA RADEVIĆ
- MILENA LJUTICA
- MAJDA ŠUKURICA
- PETAR JOVANOVIĆ
- DŽENANA ĐURKOVIĆ
- KANA LJALJEVIĆ
- ILMA JAROVIĆ
- MARKO ŠUŠIĆ
- ALEKSA PETKOVIĆ
- IVAN RAIČEVIĆ
- KRISTINA KAVARIĆ
- IRENA LAKOVIĆ
- ANASTASIJA ŽIVKOVIĆ
- LANA POPOVIĆ
- ENA RAŽNATOVIĆ
- KATARINA VUJOŠEVIĆ
- MILICA DOBRIČANIN
- NINA ĐUKANOVIĆ
- KSENIJA ŠĆEKIĆ
- MILICA SOŠIĆ
- NIKOLA LEŠIĆ
- ĐORĐE KRSTAJIĆ
- VASILIJE RAKOČEVIĆ
- FILIP RADOVIĆ
- ELA POLEKSIĆ
- ALEKSANDRA LUTOVAC
- LARA PETROVIĆ
- KRISTINA JOKIĆ
- MINA VIDAKOVIĆ
- JELENA ĆUKOVIĆ
- KSENIJA BOŠKOVIĆ
DOBITNICI DIPLOME LUČA II SU :
- DANILO PLAMENAC
- IVA IVANOVIĆ
- LUKA ŽUGIĆ
- LAZAR GAZDIĆ
- MARKO MARKOVIĆ
- MARIJA KAVARIĆ
- IVA ŠARANOVIĆ
- LANA BOKAN
- KATARINA RAIČKOVIĆ
- NIKOLA BUŠKOVIĆ
- LUKA VELAŠEVIĆ
- STEVAN ĐURIĆ
- JELENA CMILJANIĆ
- TEA GOVEDARICA
- ANĐELA MAŠKOVIĆ
- ANA RADOVIĆ
- FILIP KOPRIVICA
- SOFIJA KRIVOKAPIĆ
- DANILO MIRKOVIĆ
- ALEKSANDAR KAVARIĆ
- SARA BOJANOVIĆ
- MARKO ĐURIĆ
- JELENA TOMANOVIĆ
- RIJALDA RAMUSOVIĆ
- NAĐA GLOBAREVIĆ
- SAVINA PETROVIĆ
- NAĐA GAČEVIĆ
- MIA PERUNOVIĆ
- TAMARA ĆURIĆ
- TARA SERHATLIĆ
- MAŠA BRAJOVIĆ
- MAŠA JOVOVIĆ
- IVA VUJOVIĆ
- STAŠA MARIĆ
- ČARNA PRELEVIĆ
- ANDREA GAZIVODA
- BOŽIDAR NIKOLIĆ
- MARIJANA KRALJEVIĆ
- MARKO PERUNOVIĆ
- GORAN NENEZIĆ
- LANA DEVIĆ
- STEVAN ĐURAŠKOVIĆ
- LUKA PAVIĆEVIĆ
- ANDRIJA JEKNIĆ
- ANDREA MEDIN
- ILIJA ALEKSIĆ
- IVONA POPOVIĆ
- SARA HALIMOVIĆ
- ANDRIJA VUJAČIĆ
- RADOMIR ŠOBIĆ
- NAĐA ŠOĆ
- KOSTA MUGOŠA
- TEODORA BENIĆ
- PETAR SMOLOVIĆ
- KATARINA PRELEVIĆ
- IVANA TASIĆ
- VANJA MALBAŠKI
- STEFAN LABOVIĆ
- STAŠA BAKIĆ
- EMA BAHTIJAREVIĆ
- UNA SEKULOVIĆ
- JANA MITROVIĆ
- SARA NIKČEVIĆ
- VLADIMIR LAKOVIĆ
- DUŠAN OSTOJIĆ
- DIMITRIJE GERENČIĆ
- ISIDORA ŠARANOVIĆ
- NIKOLA JOKANOVIĆ
- PETAR LAUŠEVIĆ
- LUKA MIRKOVIĆ
- TIJANA ĐELEVIĆ
- VASILIJE BOROVIĆ
- ANDREA DAŠIĆ
- ALEKSANDAR MIJAJLOVIĆ
- ANJA STIJEPOVIĆ
- MINEA KAPIDŽIĆ
- JAKŠA VLAHOVIĆ
- NASTASIJA RADONJIĆ
- MILICA FATIĆ
- ANĐELA RADONJIĆ
- MARKO JOKSIMOVIĆ
UČENICI KOJI SU OSVOJILI I, II ili III mjesto
NA DRŽAVNOM TAKMIČENJU SREDNJIH ŠKOLA CRNE GORE
1. GIMNAZIJA „SLOBODAN ŠKEROVIĆ“ |
- LUKA VELAŠEVIĆ – I mjesto iz biologije
- MILICA SOŠIĆ – I mjesto iz francuskog jezika
- MARKO JOKSIMOVIĆ – II mjesto iz fizike
- MARKO ŠUŠIĆ – III mjesto iz biologije
- ALEKSANDAR MIJAJLOVIĆ – III mjesto iz hemije
- ANDREA DAŠIĆ – III mjesto iz njemačkog jezika
- IVANA TASIĆ – III mjesto iz ruskog jezika
2. ŠKOLA ZA SREDNJE I VIŠE STRUČNO OBRAZOVANJE ,,SERGIJE STANIĆ“ |
- MARKO GLOBAREVIĆ- I mjesto u disciplini – priprema jela po meniju
- SLOBODAN LUKOVAC – I mjesto u disciplini – bar i barsko poslovanje
- STEFAN RAKOČEVIĆ – I mjesto u disciplini- serviranje i posluživanje i
I mjesto u disciplini – filiranje voća
- JOVANA LAZOVIĆ- II mjesto u disciplini – jela po recepturi
- GORDANA PERUNIČIĆ – II mjesto u disciplini – priprema jela od povrća
- VASILIJE LEOVAC – II mjesto u disciplini – priprema jela po recepturi
NA 46 MUZIČKOM FESTIVALU MLADIH CRNE GORE NAGRADE SU OSVOJILI:
- UMJETNIČKA ŠKOLA ZA TALENTE ,, ANDRE NAVARA“
– ELENA PERUNIČIĆ- II mjesto u disciplini instrumentalni sastavi i
– III mjesto u disciplini orkestar
4. UMJETNIČKA ŠKOLA ZA MUZIKU I BALET ,,VASA PAVIĆ“ |
- MAŠA VUJADINOVIĆ – I nagrada u disciplini kamerni sastavi i III
- nagrada u disciplini solo pjevanje
- ANĐELA SPAIĆ – I nagrada u disciplini solo pjevanje i
I nagrada u disciplini kamerni sastavi
- NIKOLINA CIMBALJEVIĆ – I nagrada u disciplini klavir
- MILICA PEJOVIĆ – II nagrada u disciplini solo pjevanje