Home / NOVOSTI / Društvo / Djelovi gradova bez struje

Djelovi gradova bez struje

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 25. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08:30 do 16:30 sati: željeznička stanica “Bioči” i “Lutovo”, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo, Boljesestra, Seoštica i Orah.

– u terminu od 08:30 do 10:30 sati: Termoelektro, dio oko Cijevne, Hladnjača Krstović, Balijače, Benziska pumpe Cijevna, Senić i Montenegro Petrol, Servis Vujačića i Hladnjača Novaković.

– u terminu od 09 do 15 sati: Dio ul. Franca Rozmana, dio Orijenske ulice,  ul. Viktora Igoa, ul. Radosava Popovića, ul. Vuka Mandušića, ul. Sima Matavulja, ul. Emila Zole,  ul. CASNO-a, ul. Radovana Petrovića, Žabljačka, ul. Nikole Lopičića, dio bulevara Vilija Branta oko Auto kampa, ul. Antona Čehova, ul. Vukosava Božovića, ul. Goranska i ul. Pionirskog odreda.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Gornji Zagarač

Nikšić

– u terminu od 09 do 12 sati – Ostrog;

– u terminu od 08 do 15 sati: Pilatovci, Obljaj, Vučji Do, Rvana Gora, Bratogošt, Bjelica, Vrbica, Ubla i Crkvice

– u terminu od 08 do 18 sati – Zagora Donja i Prisoje;

– u terminu od 08 do 15 sati: Gvozdenice, Šljunkara, Kličevo, Distributivni centar, Gračanica, PP Progres i Prijespa (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu).

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14:45 sati – centar Štoja i naselje iza hotela „Imperijal“ u Donjem Štoju.

Budva

– u terminu od 09 do 12 sati – Podličak.

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 12 sati: Kameno, Žlijebi i Ubli.

– u terminu od 09 do 18 sati: naselja Baošići, Đenovići, Kumbor (kratkotrajni prekidi u trajanju izvođenja radova)

 

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati:  Muo i Ramadanovići.

– u terminu od 11 do 12 sati: Risan, Bolnica Risan, Dom starih Risan, Risan Centar, Perast, Dražin Vrt Novo naselje.

Plužine

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Nikovići, Bojati i Kneževići;

– u terminu od 09 do 10 sati: Unač, Trsa, Podmilogora, Nedajno, Lice, Pišče, Boričje, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica i Bezuje.

Pljevlja

– u terminu od 08 do 18 sati – seosko područje Bakrenjače i Donja Rudnica.

Šavnik

– u terminu od 08 do 18 sati: Timar, Slatina, Mljetičak, Dobra Sela, Grabovica, Godijelja, Previš, Mtel repetitor ix Dobra Sela.

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Rovca i Kaludra.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Kalače.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Velika.

Bijelo Polje

– u terminu od 10 do 14 sati – Reljin Kamen;

– u terminu od 08 do 16 sati – Potoci, Žurena, Dubovo, Laholo, Kostići, Kaševari, Pašića Polje, Femića Krš, Prijelozi i Zagrad.

Mojkovac

– u terminu od 08 do 13 sati – Trnovača.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 14:30 sati – Mioska.

– u terminu od 08 do 17 sati: Godnja i Donja Morača.

loading...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com