Djelovi gradova bez struje
Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 25. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08:30 do 16:30 sati: željeznička stanica “Bioči” i “Lutovo”, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo, Boljesestra, Seoštica i Orah.
– u terminu od 08:30 do 10:30 sati: Termoelektro, dio oko Cijevne, Hladnjača Krstović, Balijače, Benziska pumpe Cijevna, Senić i Montenegro Petrol, Servis Vujačića i Hladnjača Novaković.
– u terminu od 09 do 15 sati: Dio ul. Franca Rozmana, dio Orijenske ulice, ul. Viktora Igoa, ul. Radosava Popovića, ul. Vuka Mandušića, ul. Sima Matavulja, ul. Emila Zole, ul. CASNO-a, ul. Radovana Petrovića, Žabljačka, ul. Nikole Lopičića, dio bulevara Vilija Branta oko Auto kampa, ul. Antona Čehova, ul. Vukosava Božovića, ul. Goranska i ul. Pionirskog odreda.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Gornji Zagarač
Nikšić
– u terminu od 09 do 12 sati – Ostrog;
– u terminu od 08 do 15 sati: Pilatovci, Obljaj, Vučji Do, Rvana Gora, Bratogošt, Bjelica, Vrbica, Ubla i Crkvice
– u terminu od 08 do 18 sati – Zagora Donja i Prisoje;
– u terminu od 08 do 15 sati: Gvozdenice, Šljunkara, Kličevo, Distributivni centar, Gračanica, PP Progres i Prijespa (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu).
Ulcinj
– u terminu od 08 do 14:45 sati – centar Štoja i naselje iza hotela „Imperijal“ u Donjem Štoju.
Budva
– u terminu od 09 do 12 sati – Podličak.
Herceg Novi
– u terminu od 07 do 12 sati: Kameno, Žlijebi i Ubli.
– u terminu od 09 do 18 sati: naselja Baošići, Đenovići, Kumbor (kratkotrajni prekidi u trajanju izvođenja radova)
Kotor
– u terminu od 09 do 12 sati: Muo i Ramadanovići.
– u terminu od 11 do 12 sati: Risan, Bolnica Risan, Dom starih Risan, Risan Centar, Perast, Dražin Vrt Novo naselje.
Plužine
– u terminu od 08:30 do 15 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Nikovići, Bojati i Kneževići;
– u terminu od 09 do 10 sati: Unač, Trsa, Podmilogora, Nedajno, Lice, Pišče, Boričje, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica i Bezuje.
Pljevlja
– u terminu od 08 do 18 sati – seosko područje Bakrenjače i Donja Rudnica.
Šavnik
– u terminu od 08 do 18 sati: Timar, Slatina, Mljetičak, Dobra Sela, Grabovica, Godijelja, Previš, Mtel repetitor ix Dobra Sela.
Berane
– u terminu od 09 do 14:30 sati – Rovca i Kaludra.
Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Kalače.
Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Velika.
Bijelo Polje
– u terminu od 10 do 14 sati – Reljin Kamen;
– u terminu od 08 do 16 sati – Potoci, Žurena, Dubovo, Laholo, Kostići, Kaševari, Pašića Polje, Femića Krš, Prijelozi i Zagrad.
Mojkovac
– u terminu od 08 do 13 sati – Trnovača.
Kolašin
– u terminu od 08 do 14:30 sati – Mioska.
– u terminu od 08 do 17 sati: Godnja i Donja Morača.