Home / NOVOSTI / Društvo / Evo gdje i u kojim terminima neće biti struje

Evo gdje i u kojim terminima neće biti struje

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 09. avgusta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 09 do 15 sati: područje Lješanske nahije – Barutana, Goljemadi, Begova Glavica, Liješnje, Brežine, Staniseljići, Parci, Progonovići, Gradac, Bigor, Ćepetići, Orasi, Lipe, Zagora, Buronje i Pelinovo;

– u terminu od 08 do 10 sati: Golubovci, željeznička stanica Golubovci, Mojanovići, Balabani, Trešnjica, Odžino Polje, Gošići, Mataguži, Goričani, Beglaci, Balijače, Vujačića Mahala, Rog Livade, Šijaci, Studenac i Gostilj;

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Golubovaca, Rog Livade, Šijaci, dio Balabana, dio Trešnjice, Gostilj i Studenac;

– u terminu od 08 do 13 sati – dio ul. Spasoja Raspopovića i dio Mojkovačke ulice;

– u terminu od 09 do 15 sati: dio ul. Srednjoškolske, dio Radničke ulice, dio Studenske ulice, dio ul. Branka Deletića, dio Stare Zlatice i ulica 18.jula.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 13 sati: Markovo Kopito, Šampinjoni, Grupomarket, Velje Brdo, Stanić, Donje Šume i Pričelje;

– u terminu od 09 do 18 sati – Sige i Jama Žarića;

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Gostilja i Vukotica.

Cetinje

– u terminu od 09 do 11 sati – Cuca, Čeva, Bjelica, Ćeklića, Resne i Lastve Čevske.

Nikšić

– u terminu od 08 do 18 sati: Spila, Zagora (Savino Brdo), Okolišta, Osječenica, Grahovac, Zaslap, Nudo, Rojevići, Zakurljaj, Prisoje, Brana, Gornje Polje, Podkraj, Grahovo, Katunjani, Tospude, Trešnjevo, Repetitor (Krotinja) i Rokoči;

– u terminu od 09 do 12 sati: Pišteda, Dubrave, Lipova Ravan, Jasenovo Polje i Praga;

– u terminu od 08 do 16 sati – Šipačno;

– u terminu od 10 do 11:30 sati – Gvozd.

Plužine

– u terminu od 09 do 16:30 sati: Unač, Repetiror „Unač“, Trsa, Podmilogora, Nedajno, Lica,

Pišče, Boričje, Boričko Brdo, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica, Bezuje i Mala Crna Gora.

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 15 sati – Mokrine, selo Lazarevići i Svrčuge.

– u terminu od 08 do 15 sati – Podi (dio korisnika oko mjesne zajednice).

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – selo Budojevica;

– u terminu od 10 do 12 sati – dio sela Murina i Mašnice.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Gusnice i dio sela Kalače.

Berane

– u terminu od 10 do 12 sati – uže gradsko jezgro Berana;

– u terminu od 11:30 do 14:30 sati – Novo naselje, Fudbalski stadion i Klinika Tesla medikal;

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Rovca , Kaludra, dio sela Donja Rženica, kao i izbjegličko naselje Rudeš, dio naselja Talum, tunel Tifran, Zaostro, Crljevine, Lukavica, Štitari, Bubanje i Ruišta;

– u terminu od 08:30 do 10 sati – dio prigradskog naselja Harema;

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 18 sati: Jablanovo, Šolje, Požeginja, Mojstir i Unevina;

– u terminu od 09 do 12 sati – Čokrlije i Poda;

– u terminu od 12 do 15 sati – Prijelozi;

– u terminu od 11 do 15 sati – Lipnica;

– u terminu od 08 do 09 sati: Kisjela Voda, Livadice, Sela, Kukulje, Dubrave, Metanjac, Njegnjevo, Sutivan, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Šolje, Mojstir, Bistrica, Gubavač, Kneževići, Orahovica, Konatari, Mojstir, Rodijelja, Dubrave, Unevina, Ziljak, Voljavac i Požeginja.

Mojkovac

– u terminu od 10 do 15 sati: Lojanice, Radnik i Vatrogasni dom.

Kolašin

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Svrke;

– u terminu od 08 do 17 sati: Bijeli Potok, Izlasci, Drcka, Đekići, Dulovine, Skrbuša, Mateševo, Jabuka, Drndari, Vraneštica, Vukićevića Lug, Jasen, Bare Kraljske, Durutovac, Suvi Val, Sunga, Padež i Planinica.

Pljevlja

– u terminu od 09 do 18 sati: Zadublje, Hoćevina, Bučje, Šljivansko, Trnovice, Hodžići i Pliješevina;

– u terminu od 09 do 15 sati: Vidre, kao i ulice Peđe Leovca i Miloša Tošića.

Šavnik

– u terminu od 10 do 12 sati – Pitomine;

– u terminu od 09 do 18 sati: Timat, Slatina, Mljetičak i Dobra Sela;

– u terminu od 08 do 18 sati: Duži, Prekoračje, Kutnja Njiva, Rudo Polje, Dubrovsko, Gornje Polje i Drinčić.

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Nikšić

(od 12. do 16. avgusta)

– ponedjeljak, srijeda i petak: Spila, Savino Brdo, Okolišta, Zagora, Osječenica, Rojevci, Grahovac, Prisoje, Zakurljaj, Nudo, Tospudje, Trešnjevo, Rokoči, Podkraj, Gornje Polje i Grahovo;

– utorak i četvrtak: Okolišta, Zagora, Prisoje i Zakurljaj.

Berane (od 12. do 16. avgusta)

– Šekular, Lukin Vir, Kurikuće, Glavaca i Vuča,

Bijelo Polje (od 12. do 17. avgusta)

– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja.

Šavnik (povremeno od 12. do 16. avgusta)

– Rudo Polje, Dubrovsko, Gornje Polje i Duži.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

NOVA BROJILA

Nova elektronska brojila od ponedeljka 05. avgusta do petka 09. avgusta, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:

Plav 08. i 09.08.

– Murino.

Bijelo Polje 09.08.

– Unevina Gornja.

Berane 08. i 09.08.

– dio sela Vinicka.

U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.

loading...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com