AJKULE SRUŠILE PRVAKA SVIJETA: Crna Gora u polufinalu Evropskog prvenstva - Volim Podgoricu

AJKULE SRUŠILE PRVAKA SVIJETA: Crna Gora u polufinalu Evropskog prvenstva

Crnogorski vaterpolisti pobijedili su Italiju 10:8 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

Briljantna igra naše vaterpolo selekcije i velika pobjeda nad svjetskim šampionima. Izabranici Vladimira Gojkovića su opet među četiri najbolja tima kontinenta.

Prvo poluvrijeme protiv Italijana napadački je bilo briljantno. 7:6 vodili smo poslije dvije četvrtine.

Onda u nastavku defanzivna pjesma. Odbrana na nivou, Dejan Lazović savršen. Italijani su vidjeli u nastavku hobotnicu na našem golu, pa nijesu smjeli ni da šutiraju.

Najčešće ni igrač više (2/15) im nije ništa donosio. Potpuno smo izludjeli rivala!

Sa druge strane igrač više odlično iskorišćen, Marko Petković se istakao sa četiri gola!