Budućnost na plus 13, Kojašević golom u 95. minutu spriječio poraz Sutjeske - Volim Podgoricu

Budućnost na plus 13, Kojašević golom u 95. minutu spriječio poraz Sutjeske

Nakon prvih 90 minuta nastavka sezone, Budućnost je još bliža tituli –  prednost na vrhu tabele porasla je sa 11 na 13 bodova!

Budućnost je pobijedila Grbalj kod kuće 1:0, dok je Sutjeska osvojila bod protiv Koma u gostima 3:3.

Budućnost je slavila golom Petra Grbića, koji je u 19. minutu efektno pogodio sa 20-ak metara.

Sutjeska je “iščupala” bod protiv Koma, koji je poveo u 55. sekundi, dva puta imao dva gola prednosti, vodio 3:1 do 88. minuta.

Nadu šampionu vratio je Božo Marković, a bod donio Damir Kojašević sjajnim golom iz slobodnog udarca u posljednjim trenucima meča.

Zeta je golovima afričkih napadača Eloma Kođa (Togo) i Aleksa Jamoe (Gana) pobijedila Rudar, koji je prinudnu pauzu dočekao nakon serije od četiri uzastopna poraza.

U meču za opstanak, između Petrovca i OFK Titograda, nije bilo pobjednika 1:1.

Domaćin je poveo golom Miloša Kalezića, izjednačio je Admir Adrović.

Golova nije bilo samo na DG Areni, gdje su se sastali Podgorica i Iskra.

Danilovgradski sastav je ostao čvrsto na trećem mjestu, u evropskoj zoni.

PAROVI 24. KOLA:

BUDUĆNOST – GRBALJ 1:0

Petar Grbić 19.

KOM – SUTJESKA 3:3

Sava Gardašević 1, Filip Mitrović 31, Mirza Hot 71. – Stefan Nikolić 45+1. (penal), Božo Marković 88, Damir Kojašević 90+5.

ZETA – RUDAR 2:0