BEZ GOLOVA U ZAPREŠIĆU: Crna Gora došla na korak do plasmana u viši rang Lige nacija - Volim Podgoricu

Naša fudbalska reprezentacija odigrala je bez golova protiv Azerbejdžana u Zaprešiću, a nakon pobjede Kipra nad Luksemburgom 2:1, “sokoli” će u utorak pod Goricom imati šansu da upravo trijumfom u susretu sa Kipranima izbore plasman u B Ligu nacija.

Ekipa Faruka Hadžibegića odigrala je još jednu slabu utakmicu.

Osim dva pokušaja Stevana Jovetića, gotovo da “sokoli” nisuo odigrali nijednu pravu akciju.

Udarac fudbalera Monaka sa 20 metara u prvom dijelu krajnjim naporom odbranio je golmana Azerbejdžana, da bi u nastavku sa polovine terena probao da ga lobuje, ali nije imao sreće i pogodio je prečku.

Naš golman Mijatović imao je dvije odlične intervencije. U prvom poluvremenu odbranio je udarac Emrelija iz blizine, dok je u nastavku zaustavio šut Nadžakova sa distance.

Crna Gora je u drugom poluvremena igrala sa desetoricom jer je u posljednjem minutu prvog dijela zbog dva žuta kartona isključen.

Meč odluke za plasman u B Ligu nacija “sokoli” će odigrati u utorak od 20.45 protiv Kipra pod Goricom.