ABA LIGA: Budućnost Voli pobijedila Borac Čačak, Kobs najefikasniji sa 19 poena - Volim Podgoricu

ABA LIGA: Budućnost Voli pobijedila Borac Čačak, Kobs najefikasniji sa 19 poena

U okviru 16. kola ABA lige košarkaši KK Budućnost Volija izašli su kao pobjednici iz meča sa KK Borac Čačak i to rezultatom 72:76 (21:25; 16:19; 12:18; 23:14).

“Tri četvrtine su momci Petra Mijovića kontrolisali igru, imali u jednom trenutku čak i 15 razlike, ali ipak su dozvolili protivniku da 2 minuta do kraja meča izjednači rezultat”, piše na zvaničnom sajtu KK Budućnost Volija, prenosi agencija Mediabiro.

Najefikasniji igrač bio je Džastin Kobs sa 19 poena, a nije zanemarljiva ni trojka Melvina Edžima koja je pred kraj meča rješila utakmicu.