Početna » POSLA IMA » Oglasi za posao » POSAO U PODGORICI: PRIJAVITE SE

POSAO U PODGORICI: PRIJAVITE SE

Hausmajstor d.o.o. iz Podgorice raspisuje oglas za posao:

STOLAR ZA SKAPALNJE NAMEŠTAJA U PROIZVODNJI

(PROIZVODNJA U PODGORICI)

Opis posla:

  • Sklapanje nameštaja od pločastih materijala
  • održavanje urednosti radnog prostora;
  • druga zaduženja po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću;

Ostalo:

  • odlične komunikacione sposobnosti;
  • , nenametljivost, pedantnost, preciznost i efikasnost na poslu;
  • sposobnost rada u timu.

Cv  slati na  e-mail [email protected] ili dostaviti u maloprodajni objekat Hausmajstor

Check Also

U ambasadama posao i za lokalno osoblje

U diplomatsko-konzularnim predstavništvima Crne Gore moći će da se zaposli i lokalno osoblje radi vršenja ...

ODLIČNO PLAĆAJU: U ovoj zemlji možete naći posao kao od šale

Malta je  izuzetno popularna među mladim ljudima. Naši državljani tamo nalaze poslove poput konobara, kuvara, ...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *