BUDUĆNOST NEMOĆNA PROTIV OLIMPIJAKOSA: Peti uzastopni poraz plavih u Evroligi - Volim Podgoricu

BUDUĆNOST NEMOĆNA PROTIV OLIMPIJAKOSA: Peti uzastopni poraz plavih u Evroligi

Košarkaši Budućnosti Voli poraženi su od Olimpijakosa 89:76 u 25. kolu Evrolige.

Plavo-bijeli su doživjeli peti zaredom poraz u Evroligi, treći u Morači.

Izabranici Jasmina Repeše odigrali su opet vrlo loš meč, samo su druga polovina druge četvrtine i završnica meča bila za prelaznu ocjenu.

Uprkos fenomenalnom procentu šuta za tri poena, nijesu plavo-bijeli ništa mogli protiv Olimpijakosa.

Grčki tim je imao imperativ pobjede i jednostavno je od starta počeo da igra izuzetno agresivno, domaći se nijesu snašli i tokom čitavog meča imali su problema da iskontrolišu reket, što je rival koristio da iz druge šanse kažnjava i osigura visoku prednost, koja je u većem dijelu drugog poluvremena bila oko 20 razlike.

Nije bilo povrijeđenog Bitadzea, ni Nikole Ivanovića, a najefikasniji bili su Džekson i Barović sa po 13 poena. 10 je dodao Kol sve u prvom poluvremenu.

Na drugoj strani 19 poena Printezisa, 15 uz 12 skokova Milutinova.