VELIKI USPJEH: Podgoričani osvojili četiri medalje - Volim Podgoricu

VELIKI USPJEH: Podgoričani osvojili četiri medalje

Na međunarodnom turniru koji je 17.05.2019. održan  u Hrvatskom gradu Ludbreg, na kome je učestvovalo 523 takmičara  iz 20 država  Evrope, rvači Podgoričkog  Perjanika ostvarili su izuzetan rezultat osvojivši  4 medalje.

U konkurenciji juniora Luka Gazivoda osvojio je srebro u kategoriji do 87kg, Miodrag Babić  se okitio bronzom u kategoriji do 77kg takodje u juniorskoj konkurenciji.

U pionirskoj konkurenciji Luka Drašković  osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 90kg, a u konkurenciji seniorki Saška Šereš osvojila je bronzu u kategoriji do 57kg. Ekipu je predvodio trener Dalibor Perović.

Ovo je izuzetan rezultat za Crnogorsko rvanje,  kao i za cjelokupni crnogorski sport. Crnogorski rvači nastavili su sa nizom osvajanja medalja što ce i ubuduće  činiti  kako bi svojim uspjesima doneli radost cijelom crnogorskom narodu.