Crna Gora preokretom slomila Mađare - Volim Podgoricu

Crna Gora preokretom slomila Mađare

Fudbalska reprezentacija Crne Gore ostvarila je pobjedu nakon skoro godinu i poslije šest mečeva.

Preokretom je savladala Mađarsku 2:1, baš kao i prije 12 i po godina, na premijernom meču nacionalnog tima.
Ovoga puta debitant je bio Faruk Hadžibegić, koji je počeo na lijep način i možda najavio bolje dane. Ipak, ima mnogo posla, mnogo znakova pitanja, ali početak obećava.
Mađarska je povela iz prvog napada, golom Holendera. Izjednačio je Kosović u 32. minutu, a Mugoša iz penala 15 minuta prije kraja donio trijumf Crnoj Gori.