Panoramski točak uskoro u Podgorici

U želji da Podgorica dobije sve sadržaje koje imaju veliki evropski i svjetski turistički centri, Sekretarijat za komunalne poslove Glavnog grada, u skladu sa zakonskim procedurama izdao je saglasnost da se postavi panoramski točak, prvi put u istoriji našeg grada, kazali su iz Glavnog grada.
Montiranje ove atrakcije je u toku, pa će građani i posjetioci Podgorice uskoro biti u prilici da naš lijepi grad posmatraju sa 40 metara visokog panoramskog točka, koji je ujedno i najveći u ovom dijelu Evrope.
Posjetioci će biti u prilici da iz zatvorenih kabina tokom vožnje koja će trajati 1,5 minuta uživaju u pogledu na Podgoricu. Panoramski točak će biti kapaciteta za 250 osoba.
Potpuno nepotrebno u ovom trenutku. Mnogo je ulica bez kanalizacije. Cim pukne grom ili padne malo kise pola Podgorice nema vode i struju. Cijelom duzinom bulevara Svetog Petra su lokve a prije 2-3 mjeseca su ga rekonstruisali.