OLIMPIJADA POSTAJE KOŠMAR: Pucano na autobus sa novinarima! - Volim Podgoricu

OLIMPIJADA POSTAJE KOŠMAR: Pucano na autobus sa novinarima!

Novi problemi na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. U utorak je napadnut autobus koji je prevozio novinare, a srećom nije bilo žrtava.

Incident se dogodio na putu iz sjevernog dijela Deodoro ka Olimpijskom selu u Rio de Žaneiru.

Autobus su pogodila dva metka, koja su došla iz ozloglašene favele Deodoro. Srećom, žrtava nije bilo, lakše su povrijeđene tri osobe od razbijenog stakla.

RAZBOJNICI NAPALI CRNOGORCE: Pod prijetnjom oružjem im oteli lične stvari i automobil!

Mediji javljaju da policija još ne želi da potvrdi da je pucano na autobus, već se razmatra da su kamenom razbijena stakla.

Međutim, novinari koji su bili u autobusu kažu da su jasno čuli pucnjavu te da su meci razbili dva prozora na autobusu.

Incidenti se događaju od starta Olimpijskih igara, a neprijatnost je doživjela i crnogorska delegacija, koja je napadnuta u blizini aerodroma.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com