BAR Šef policije podnio ostavku - Volim Podgoricu

BAR Šef policije podnio ostavku

Šef barske policije Miloš Radulović podnio je danas ostavku, javlja Televizija Vijesti pozivajući se na saznanja u vrhu MUP-a.

O svojoj odluci on je obavijestio direktora policije Slavka Stojanovića i ministra unutrašnjih poslova Gorana Danilovića, kojem je kazao da ostavku podnosi iz moralnih razloga.

Radulović je za šefa barske policije izabran je u februaru 2012 godine. Na području koje pokriva barska policija za to vrijeme zajedno sa sinoćnjim ubistvom Pekovića, desilo se 16 ubistava od kojih su pet još nerasvijetljena.

Radulović je za vrijeme rukovođenja barskom policijom tri puta bio meta napada, a njegove kolege uspjele su da rasvijetle jedino ko je bacio bombu ispred njegovog porodičnog stana u Podgorici.

(Vijesti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com