PROŠAO KROZ CRVENO I POBJEGAO: Bez tablica i vozačke udario devojku (25) - Volim Podgoricu

PROŠAO KROZ CRVENO I POBJEGAO: Bez tablica i vozačke udario devojku (25)

Kod Doma omladine, na uglu Makedonske i Dečanske, u samom centru Beograda, rano jutros, oko 3.50 časova, teško je povrijeđena djevojka (25) koju je udario automobil.

Prema riječima portparolke Hitne pomoći dr Nade Macure, djevojka je s teškim povredama prebačena na reanimaciju Urgentnog centra.

Mladiću koji je bio za volanom jutros je po nalogu Prvog osnovnog tužilaštva određeno zadržavanje od 48 časova.

Prema prvim informacijama, on je upravljao neregistrovanim automobilom, bez vozačke dozvole i pod dejstvom alkohola. Prošavši na crveno svijetlo, udario je djevojku, nanio joj teške povrede i pobjegao s lica mjesta

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com