SLAVKO KALEZIĆ: “Njegoš da je živ istinski bi me podržao” - Volim Podgoricu

SLAVKO KALEZIĆ: “Njegoš da je živ istinski bi me podržao”

Slavko Kalezić će sa na Evrosongu takmičiti s pesmom “Spejs”, koju će izvesti na engleskom jeziku.

Kontroverzni pjevač i glumac Crnogorskog narodnog pozorišta naveo je da mu divni komentari i dobri ljudi griju srce i dušu i inspirišu da bude još bolji i da je siguran da bi se mnogi njime ponosili.

– Njegoš, da je živ, istinski bi me podržao. Vi koji ga pominjete, ako ste čitali “Gorski vijenac” ili “Noć skuplja vijeka”, treba da znate da je on bio izuzetan mislilac i empata. Prepun simbolike i životne energije.

– Njegoš, da je živ, uživao bi u talentu i misiji svog zemljaka i bio ponosan što ga predstavljam u svijetu. A ovih dana svjedočimo o pisanju cijelog sveta o mojoj malenkosti. O Slavku Kaleziću iz Bjelopavlića.

– Zato, ne gubite vrijeme na pokušaj zaustavljanja cunamija. Cunami je nemoguće zaustaviti – napisao je samouvjereno Slavko.

Pogledajte video:

2 komentara

  1. Good Post, I am a big believer in writing comments on weblogs to let the blog writers know that they’ve added some thing of great benefit to the world wide web!

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com